Менструација во бременоста

Дискусија во 'Бременост' започната од Gkatzopulu, 29 јануари 2011.

 1. Flooora96

  Flooora96 Активен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2021
  Пораки:
  48
  Допаѓања:
  44
  Пол:
  Женски
  Имавме однос 12 дена пред менструација, т. е. требаше да ми дојде на 9ти мо ми закасна и на 12 ми дојди.. Имав некое крварење 3 4 дена но слабо, не како пред тоа.. А сакам бебче, што мислите вие?
   
  Последна измена: 21 јануари 2021
  На LadyC му/ѝ се допаѓа ова.