1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Менување екран на телефон

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од jelena.rozga, 18 септември 2014.

 1. jelena.rozga

  jelena.rozga Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2014
  Пораки:
  372
  Допаѓања:
  205
  Имам телефон ZTE Kis 3 и ми се скрши екранот. Знаете дали може да се смене и колку ке чини?
   
 2. T.e.d.d.y

  T.e.d.d.y Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  1.552
  Допаѓања:
  8.263
  Пол:
  Женски
  1200 - 1500 зависи кај кој како.