1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Месечева диета

Дискусија во 'Канта' започната од strelecF, 5 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. strelecF

  strelecF Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2011
  Пораки:
  138
  Допаѓања:
  14
  Се надевам дека темава нема да се избрише, но ако веќе постои барем упатитеме каде да ја најдам на форумов....

  Значи ме интересира некоја феминка да ми каже дали стварно има разултати од оваа диетА?
  На почетокот од секоја нова година www.femina.com.mk ја објавуваат диетава и начинот на нејзиното користење но сакам некој со искуство да каже позитивни или негативни работи, за да знам дали да ја пробам или не :)



  поздраФ :rofl:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.508
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.