1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Местото каде што ќе одам на одмор е ...

Дискусија во 'Канта' започната од dusenceto, 25 јули 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dusenceto

  dusenceto Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  2
  Незнам како да почнам но ете .. Отворив уште една тема што се надевам дека ќе ви се допадне...Еве јас како на пример ќе одам на одмор во Претор... Ги чекам и вашите одговори ! :) :)
   
 2. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.015
  Допаѓања:
  5.643
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.