1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Методи Митевски-Брицо

Дискусија во 'Образование' започната од kikichka97, 29 мај 2012.

 1. kikichka97

  kikichka97 Активен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво дечки..Сакам да прашам за гимназијата Методи Митевски-Брицо ( фискултурно ) ако има некој што учи таму,нека одвои малку време и нека пише во врска со гимназијата,затоа што планирам да се запишувам таму но ме интересира каква гимназија е.. :D Поздрав.
   
 2. Cecyska

  Cecyska Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  186
  Допаѓања:
  62
  Пол:
  Женски
  јас мислам дека не е гимназија
   
 3. Cecyska

  Cecyska Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  186
  Допаѓања:
  62
  Пол:
  Женски
  иначе кај се запиша?