1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мешани врски, да или не?

Дискусија во 'Канта' започната од BigA, 9 август 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. BigA

  BigA Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2017
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Прочепкав низ форумов ама не можев да најдам конкретна тема за ова па еве отварам нова. Ме интересира вашето мислење за врските помеѓу двајца припадници на различна религија. Споделувајте мислења, ставови, аргументи, искуства!! Поздрав!! :)
   
 2. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.548
  Допаѓања:
  171.418
  Пол:
  Женски
  Имаше таква тема и мислам дека ја заклучив додека бев модератор.
  Затоа што во 21ви век дискриминација е да се делат луѓето според религијата...
   
  На Luminary, DojaCat, t.a.m и 2 други им се допаѓа ова.
 3. Sejfullai

  Sejfullai Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  1.008
  Допаѓања:
  14.787
  Пол:
  Женски
  Скроз непотребна тема.
   
  На DojaCat и Maro87 им се допаѓа ова.
 4. Maro87

  Maro87 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2013
  Пораки:
  1.357
  Допаѓања:
  5.397
  Пол:
  Женски
  Имаш ваква тема..
  Непотребно ова..
  А и таа тема е затворена..
   
  На Sejfullai му/ѝ се допаѓа ова.
 5. butterflu

  butterflu Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2017
  Пораки:
  749
  Допаѓања:
  563
  Пол:
  Женски
 6. DojaCat

  DojaCat Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2020
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  870
  Пол:
  Женски
  Кога ќе прочитам „мешани врски“ или „мешани бракови“ замислувам два (или повеќе) парови кои си ги разменуваат партнерите меѓусебно.
   
  На thelittle17, sleepy cat, SummerGirl и 3 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.