1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Меѓусебни односи

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Таа Сум, 18 ноември 2016.

  1. Petra777

    Petra777 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 ноември 2015
    Пораки:
    2.877
    Допаѓања:
    29.047
    Пол:
    Женски
    @Someonespecial & @Ketchup ова го завршувам тука и сега , зошто и онака не сум мн. активна на форумов.
    Кој од вас го дај фб мој, секоја му чест, нз шо ви било намерата :D
    Ја знам мојата што беше што пишав денес...
    Симнување маски , за тие што мислат ве знаат.
    Продолжи да збориш за некој што појма немаш кој е.
    Забегал пишуваајќи за религија со Ханк, искомплексирана до плафон и сл. Мене од овде никој не ми е лично пријател, нит па сум пишувала по којзнае какви деликатни теми. Нека му ја мисли тој на кој му знаете профил и го разнесувате.
    Толку од мене , кажав што имам на кажам на Кечап во лп , тебе @Someonespecial ти е заклучено за лп и тоа е тоа на кратко кажано.
    Не ми е животот фемина и фб да продолжам да губам време овде.
    Позз и се надевам ќе созреете некогаш и ќе сфатите на што губите време.
     
  2. Ketchup

    Ketchup Член на тимот

    Се зачлени на:
    23 декември 2014
    Пораки:
    6.794
    Допаѓања:
    46.393
    А од каде би имал јас твој фб? Хакер не сум, а уште помалку ме интересира која си. Оваа караница вие ја почнавте, ако не забележа не ти се ни обраќав. На форумов за мене не постоиш. Да не ме рчнеше прееска, воопшто немаше да те цитирам. Патиш за внимание, тоа одамна го забележав. Јас маска немам за да ми падне. Прв никогаш немам понудено на некој на форумов за да ми даде фб или инстаграм. Со тие што сакаат и мислам дека се океј, споделувам идентитет. Со сите што се имам по социјалните мрежи од форумов, истите тие се имаат и се оние кои се дружам тука. Така да идентитет на некоја од тука, може да издадам само на баба ми дома, или евентуално сестра ми. :drunk: :rofl:
    Тоа што информацииве твои се од банирана членка која издаде идентитет и навредуваше една форумџика, кажува многу за тебе. Приватноста на твоите пријатели од форумов е многу повеќе загрозена, отколку на моите. Јас не се дружам со 50 годишни манијаци кои пишуваат на 20 години членки од тука притоа нарекувајќи ги "браќа".
     
    Последна измена: 1 декември 2016
    На JollyGirl, buba4e89 и Someonespecial им се допаѓа ова.
  3. Petra777

    Petra777 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 ноември 2015
    Пораки:
    2.877
    Допаѓања:
    29.047
    Пол:
    Женски
    Тогаш колку знаете вие за мене знам и ја за дел од вас :) Од истите кружи се , само што јас немам кој да ставам во група на фб да зборам :D Немам ја никој на социјални мрежи , т.е имав 2 , оддамна летнаа, а тие не знаат ништо за мене :)