1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Меѓуѕвездие (Interstellar) [2014]

Дискусија во 'Филмови' започната од Annabeth, 9 декември 2014.

  1. Annabeth

    Annabeth Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 ноември 2014
    Пораки:
    23
    Допаѓања:
    30
    Пол:
    Женски
    Ги надмина моите очекувања. Предобар е! Филмот е од режисерот Кристофер Нолан и се работи за тим на истражувачи кои тргнуваат во потрага по погодна планета за спас на човештвото.
    [​IMG]
     
    На smajlii му/ѝ се допаѓа ова.
  2. smajlii

    smajlii Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 април 2014
    Пораки:
    60
    Допаѓања:
    241
    Пол:
    Женски
    Јас многу сакам да го гледам филмов, бев пред некој ден ама немаше карти, викендов одам обавезно :) а мои другарки што беа кажаа дека не бил добар, долг бил и незнам што, ама јас одам секако
     
  3. Annabeth

    Annabeth Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 ноември 2014
    Пораки:
    23
    Допаѓања:
    30
    Пол:
    Женски
    Скоро 3 саати е, ама вреди да се гледа ;)
     
  4. barbiegirl.24

    barbiegirl.24 Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 ноември 2014
    Пораки:
    804
    Допаѓања:
    4.452
    Пол:
    Женски
    Мора да го гледам деновиве.
     
  5. mistilloue

    mistilloue Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 јануари 2014
    Пораки:
    10
    Допаѓања:
    4
    неможам да го најдам онлине .. го има на putlocher но резолуцијата не е добра и слабо се разбира зборувањето.. некој го има најдено ?
     
  6. Dzes88

    Dzes88 Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 ноември 2014
    Пораки:
    41
    Допаѓања:
    52
    Пол:
    Женски
    Многу позитивни критики слушнав за филмов. Моментално го симнувам од kickass.to , би требало да е добра снимката. :)
     
  7. vetre

    vetre Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 декември 2013
    Пораки:
    102
    Допаѓања:
    30
    Пол:
    Женски
    Одамна некој филм не ме држел толку во неизвесност. Го гледав пред некој ден со брат ми и можам да кажам дека секоја минута од тие два ипол саати вреди. Буквално ме остави без зборови . Патем можете да го гледате на кинотека.мк
     
  8. S.J.Parker

    S.J.Parker Популарен член

    Се зачлени на:
    3 јули 2014
    Пораки:
    1.082
    Допаѓања:
    7.314
    Филмов е предобар, јас и сакам и не сакам вакви филмови, но овој ме држеше прикована за столчето цело време (y) Уживав гледајќи го а има вистина во него, како ги злоупотребуваме ресурсите на природата, ништо чудно да таа да ни врати за се :!:
    ПС Добро би било да има продолжение за планетата на која што има живот :D
     
  9. Jenniffer

    Jenniffer Популарен член

    Се зачлени на:
    27 март 2013
    Пораки:
    2.375
    Допаѓања:
    7.415
    Пол:
    Женски
    Ретко гледам филмови, ама кога гледам, само квалитетно. :D
    [​IMG]

    Еден од оние ретките научни филмови кој ќе ми остане во сеќавање. Малку е тежок за разбирање, многу луѓе не го сфатиле. Требало малку повеќе да ги насецкаат работите во филмот, не сме сите физичари да го сфатиме на прва.
    Затоа и сега уште еднаш ќе го гледам.

    Долго време одбивав да го гледам кога видов дека трае 3 часа, ама вчера го изгледав. И да ви кажам, ни за момент не ми беше досаден.
    Мене филмот и те како ме трогна па цело време си плачев, женско како женско. :rofl:

    Добра приказна, ми се допадна глумењето. Ана ми беше прекрасна, како и секогаш добра глума.
    Се' во едно, еден прекрасен филм што дефинитивно вреди да се погледне. Особено го препорачувам на оние што се затрескани во астрономијата, како мене.

    10/10
    [​IMG]
     
    На mims-89 му/ѝ се допаѓа ова.