Ме мрзи да....

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од lalezzz, 30 јуни 2010.

 1. lalezzz

  lalezzz Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2010
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  66
  eve edna tema za site mrzi :D ponekogas sekoj se cuvstvuva taka pa da si kazeme sto vo momentov ne mrzi da napravime.me mrzi da se krenam od stolce i da se tusirammmmmmmmmm :rofl: a vie dali spagate vo mrzelivi??ili sekogas ste vo top forma? :rofl:
   
 2. Sunshine88

  Sunshine88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  1.533
  Допаѓања:
  570
  Во моментов ме мрзи се. Така убаво се укотвив во столов, а веќе кичмата ме боли..А ми се јаде, треба да се избањам...да смислам кај ке се скита вечер....епа не станувам бе се дур не морам.
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.731
  Допаѓања:
  5.143
  Ме мрзи да чистам. Секогаш! :D
   
 4. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  632
  ме мрзи да пешачам по кеј.....леле се нрвирам кога ќе ми рече дечко ми дај да пешачиме....јас сум ти таква мрза за пешачење... |-)и на крај ако се согласам да ме видите како се флегмам.. :D
   
  На caroline.costa му/ѝ се допаѓа ова.
 5. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.216
  ме мрзи да мијам и ме мрзи да учам! ме мрзи да пешачам низ град!
   
 6. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.880
  Допаѓања:
  3.918
  Пол:
  Женски
  Ме мрзи да станувам рано сабајле.Ме мрзи да чистам.Ме мрзи да ја средувам собата.Ме мрзи да мијам садови.Ме мрзи да одам на продавница (е ова ств.највише ме мрзи).Ме мрзи да пробувам облека во бутици.............. и така натаму... :D

  Еве една песна за сите мрзи на форумов: (мора да се ислуша) :rofl:

  http://www.youtube.com/watch?v=AzEsCvWZ2BQ
   
 7. lalezzz

  lalezzz Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2010
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  66
  hahah....bagu4e kaj ja najde jako ti e klipcevo.....me mrzi da gi kazam hahah.....leleeeee golem spisok :rofl: :rofl: ja ja izbrkav mrzata i sea sum banjata pred kompjuter heeeeeh.... :rofl: :rofl:
   
 8. martina.d

  martina.d Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  134
  Допаѓања:
  2
  Ме мрзи да чистам :@ и многу други работи кои сега не ми доваѓаат на памет :D
   
 9. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.880
  Допаѓања:
  3.918
  Пол:
  Женски

  хаха..оваа братучед ми ми ја прати уште мн.одамна и од тогаш ми е химна :D
   
 10. lalezzz

  lalezzz Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2010
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  66
  :clap: za bratuced ti izgleda nasa krvna grupa e :D :D eve sea pak me fati ne mi se ide po gosti no morammm radi atar na drugi :D abre losa rabota e ova mrzava sea so edno silo po gazot i ke ja izbrkam ;) pozz..
   
 11. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  4.808
  Допаѓања:
  68.635
  Пол:
  Женски
  ГОлема мрза сум, ама знам некогаш да изненадам, па да направам во еден ден се што ме мрзело цела недела :D
   
 12. zvezdakoska

  zvezdakoska Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  58
  ај леле како сум била мрзлива. мрза вкрај. Ама денеска кефој цел ден :D :D :D :D :D
   
 13. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.492
  Допаѓања:
  27.013
  Пол:
  Женски
  Мрзата е болест, ама среќа што не боли инаку тешко мене :lol: . Мене треба да ми оддадат диплома за мрза на сите времиња. А така убаво си испланирам пред да заспијам што се ќе сработам наредниот ден, ама ... утредента пак ја чекам мајка ми од работа да се врати за да јадеме, зашто нели многу е тешко сам да си приготвиш нешто сам. А и собата може утре да се раскрене нели, зошто да се брзам ? :D Поздрав мрзи и немојте многу да работите не чини :rofl:
   
 14. TennisBabe

  TennisBabe Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  591
  Допаѓања:
  364
  Hahhahaa isto od pocetok do kraj kako Baguf4e :lol: Golem Pozzzz do site mrzi :D :rock:
   
 15. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.832
  Пол:
  Женски
  Многу, многу ретко ме мрзи. Фала му на бога, штознам не сум мрза некоја. И да ме фатила таква мака, си велам од тоа нема фајде, па сепак станувам , сработувам и ете, пак можам да си седам на раат. А си имам една другарка, неа ја мрзи да седне. Така ми вели нонстоп. :^) :lol:
  Ко црногорецот во вицот-го најмиле некој црногорец да одглуми во една сцена кај што лежи под дрво, ништо друго. И снимаат така, па му вика режисерот малку да се заврти на другата страна, на грб, да смени поза, и овој: ебате болан, ни сам ти ја каскадер :rofl: :rofl:
   
 16. strawberry555

  strawberry555 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2010
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  2
  ме мрзи , ме мрзи, ме мрзи, ама највеке ме мрзи да у4ам историја... :D
  сега е лето ама ете кажувам за школската година... Тоа ми беше најмрзеливиот предмет ама наставникот беше најстрог и затоа секогаш морав да учам иако ме мрзеше :D ... се друго е окау :)
   
 17. Tabby

  Tabby Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2010
  Пораки:
  128
  Допаѓања:
  23
  Ме мрзи да пишувам по форумов ама за инат го правам тоа ]:)
   
 18. Winter.Girl

  Winter.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  750
  Допаѓања:
  171
  Me 2
   
 19. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.731
  Допаѓања:
  5.143
  Ме мрзи да си легнам
   
 20. santa

  santa Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  132
  Допаѓања:
  7
  Ме мрзи да се измијам заби и да одам до другата соба да си легнам...