1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мидер за слабеење

Дискусија во 'Диети' започната од Sunshine88, 20 април 2012.

  1. Sunshine88

    Sunshine88 Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 март 2010
    Пораки:
    1.533
    Допаѓања:
    581
    Женски, прееска најдов некој мидер за слабеење со микро гранули. На пенти е...Сте слушнале ли вие за ова???? Барам но никаде неможам да најдам ништо. Јас го земав 480 денари е....
     
  2. sunfemina

    sunfemina Популарен член

    Се зачлени на:
    17 февруари 2011
    Пораки:
    1.731
    Допаѓања:
    843
    Oд каде го зема тој мидер? Баш ме интересира како функционира, го проба, задоволна си?
     
  3. AlicaInWonderland

    AlicaInWonderland Популарен член

    Се зачлени на:
    26 ноември 2010
    Пораки:
    3.622
    Допаѓања:
    9.762
    Не е мидерот за слабеење туку за стегнање и надворешно и визуелно да те намали во обем. Ти го истакнува и подига задникот, а те стега на стомакот и долниот дел под газот.
    За вистинско слабеење само здрава исхрана и вежбање. Не верувајте на друго. Неможе никаков надворешен мидер да се слабее па што сака нека има во него
     
    На betidule му/ѝ се допаѓа ова.
  4. Sunshine88

    Sunshine88 Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 март 2010
    Пораки:
    1.533
    Допаѓања:
    581
    Го земав од она сара фешн во буњаковец....задоволнаа..со знам, не сум научена ја да носам..
     
  5. sunfemina

    sunfemina Популарен член

    Се зачлени на:
    17 февруари 2011
    Пораки:
    1.731
    Допаѓања:
    843
    Знам за што служи мидерот ама Sunshine88 има пишано дека купила мидер со некакви микрогранули, па затоа ме занитересира што е различно од другите мидери. Цената не е висока како за мидер без разлика каков е, макар и само да е добар за затегање.