Миксови

Дискусија во 'Канта' започната од krEM4Eto, 15 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.534
  Допаѓања:
  4.247
  Пол:
  Женски
  Барав ваква тема ама не најдов ако се повторува избришете ја.. ;)

  Епа овде може да ставате песни микс или MASHUP :wasntme:

  http://www.youtube.com/watch?v=j6I2LNYOBLs
   
  На zokipoki.1, Prijatelot и Aleksandar1212 им се допаѓа ова.
 2. vitomir

  vitomir Нов член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  2.095
  Допаѓања:
  3.621
 3. Janina

  Janina Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2015
  Пораки:
  258
  Допаѓања:
  386
  Пол:
  Женски
  (zilmer)(zilmer)(zilmer)(zilmer)
   
  На krEM4Eto му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Aleksandar1212

  Aleksandar1212 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 август 2016
  Пораки:
  1.105
  Допаѓања:
  7.674
  Пол:
  Машки
   
  Последна измена: 17 октомври 2016
  На krEM4Eto му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.843
  Допаѓања:
  161.343
  Пол:
  Женски
   
  На krEM4Eto му/ѝ се допаѓа ова.
 6. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.534
  Допаѓања:
  4.247
  Пол:
  Женски
  Ауу шо е јак миксооо :*
   
  На zokipoki.1 и Someonespecial им се допаѓа ова.
 7. Incule

  Incule Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2015
  Пораки:
  355
  Допаѓања:
  294
  Пол:
  Женски
   
  На krEM4Eto му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.