1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Микс и време :D

Дискусија во 'Канта' започната од toothfairy, 26 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. toothfairy

  toothfairy Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2012
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  1
  Женски ми треба информација од оние што вежбале или уште вежбаат, не е битно, колку може да се направи за месец и пол? :D Онака на "брзинка", со возење велосипед, скокање јаже, орбитрек и удирање во вреќа (и помалку стомачни и некои ситни вежбички)? :D
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.