Миленици

Дискусија во 'Канта' започната од Hotty125, 14 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Hotty125

  Hotty125 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2011
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  25
  Имате миленик?
  Јас ,да ! :)
  и не само еден.
  :angel:
  Еве го моето најубаво нешто:

  да ,да ова е мојот Чарли.♥Кучето на мојот живот.Нештото кое ме прави среќна и во најтешките моменти од мојот живот.Многу сум приврзана со него.ГО САКАМ НАЈВИШЕ НА СВЕТ!:)

  а сега е ваш редот.Ставајте слики од вашите миленици:)
   

  Прикачени фајлови:

 2. lackygirl

  lackygirl Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  3.808
  Допаѓања:
  13.589
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.