1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Миленичиња

Дискусија во 'Канта' започната од k.i.m, 5 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
 2. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.349
  Пол:
  Женски
  Темата ќе биде заклучена бидејќи веќе постои слична.
  [mod-dupla:3br8i8t1][/mod-dupla:3br8i8t1]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.