1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мирување на работен однос

Дискусија во 'Правни совети' започната од Lemon, 28 јуни 2014.

 1. Lemon

  Lemon Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2013
  Пораки:
  472
  Допаѓања:
  166
  Што треба да содржи Барањето за мирување на работен однос? Има ли некој терк што треба да се запази? Ако има некој пример, ве молам да ми прати. Фала