1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мисла која ви се „врти“ низ глава...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Snow-Queen, 8 февруари 2012.

 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  Цел ден, каде да најдам каде да си купам, добро ли е тоа што го имам за да го облечам за во недела....

  Што ви се ​"в​​р​​т​​и​​" вас низ глава...?
   
 2. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.333
  Допаѓања:
  15.497
  М​​и​​с​​л​​а ​која в​​и ​с​​е ​"в​​р​​т​​и​​" ​низ глава...

  Што да носам утре, и дали времето ќе биде убаво :D
   
 3. Miss666

  Miss666 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  1.172
  Допаѓања:
  2.756
  Пол:
  Женски
  М​​и​​с​​л​​а ​која в​​и ​с​​е ​"в​​р​​т​​и​​" ​низ глава...

  Дали да му вратам на бившиот или не..хеххе :lol: :lol: 8)
   
  На sofiiija и LoveYoreSelf им се допаѓа ова.
 4. teddybear

  teddybear Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  2.679
  Допаѓања:
  10.368
  М​​и​​с​​л​​а ​која в​​и ​с​​е ​"в​​р​​т​​и​​" ​низ глава...

  Да легнувам или не ... сега не можам да ги затворам а сабајле не знам како ќе ги отворам очите пред 7 саат. :emo:
   
  На Betty* му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Artemission

  Artemission Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  2.031
  Допаѓања:
  15.666
  М​​и​​с​​л​​а ​која в​​и ​с​​е ​"в​​р​​т​​и​​" ​низ глава...

  Потполно истата мисла и мене ме мачи :)
   
  На N.Kety и teddybear им се допаѓа ова.
 6. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
  За другата сабота добра ќе сум? Сигурно ќе оздравам дотогаш... Не, не сигурно, морам да оздравам.

  Мислава ќе е актуелна до следната сабота. :D
   
 7. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  ахххх дворачно ќе потпишам против тој човек.... :@
   
  На Dreams.678 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. donna.17

  donna.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  1.717
  Допаѓања:
  5.012
  Пол:
  Женски
  Кој к*р бараш во Ск ?! :@
   
  На WhatDreamsMayCome му/ѝ се допаѓа ова.
 9. MilaKunis

  MilaKunis Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2012
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  25
  Дали да учам денес или да оставам за утре и задутре :/
   
 10. kolovoz

  kolovoz Популарен член

  Се зачлени на:
  9 мај 2011
  Пораки:
  1.621
  Допаѓања:
  6.020
  дали да си купам чизми, зошто старите многу ми се лизгаат на снегот, или да не трошам пари па зимата веќе помина :?:
   
 11. soco

  soco Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 март 2011
  Пораки:
  418
  Допаѓања:
  184
  МЕНЕ ЦЕЛ ДЕН МЕ МАЧИ МИСЛАТА ,, УФ КАКО КЕ ЈА ПЛАТАМ СМЕТКАТА СА СТРУЈА,, :devil:
   
 12. crazylady

  crazylady Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  5.198
  Допаѓања:
  8.429
  Нема правда :devil: :devil:
   
  На Dreams.678 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. CharmedGirl

  CharmedGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2011
  Пораки:
  1.420
  Допаѓања:
  1.661
  Пол:
  Женски
  Дали ќе добијам порака за Валентајн од него? :inlove:
   
 14. Unica

  Unica Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2010
  Пораки:
  536
  Допаѓања:
  603
  Ќе се мавнат ли моите од дома утре, па да си угодам на душичката малку :lol:
   
 15. Nightwalker

  Nightwalker Популарен член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2011
  Пораки:
  1.124
  Допаѓања:
  4.445
  Пол:
  Машки
  Се чека апсолвентската екскурзија... :)
   
  На crazylady му/ѝ се допаѓа ова.
 16. aquarius34

  aquarius34 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2011
  Пораки:
  165
  Допаѓања:
  99
  Мисла која што денеска ми се врти низ глава???
  - Што му згрешив на Господ за вака да ми се случува??? Секогаш сум била фер играч, со сите отворени карти на маса... Зошто токму јас секогаш наидувам на личности кои не се поштени? Или пак премногу сум отворена, па луѓето тоа го забележуваат и инстантно искористуваат? :?:
   
  На Dreams.678 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Rosewood

  Rosewood Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2012
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  60
  Цел ден се мачам со една иста мисла, и тоа кога веќе ќе почнам сериозно да и посветувам повеќе време на книгата..
   
 18. J.B.007

  J.B.007 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2012
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  5
  дали ќе ми дојде идеја до понеделник што да му купам за св.Валентајн..? таа мисла ми се врти 24/7
   
 19. AlanisM

  AlanisM Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2012
  Пораки:
  453
  Допаѓања:
  590
  Сега има намаление во космо ем убави парфемчиња ем со понамалени цени, јас го купив плеј бој
   
 20. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  6.160
  Допаѓања:
  22.977
  Пол:
  Женски
  Шо да носам вечерррр??? :devil: :worried: