1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мислења за новата платформа

Дискусија во 'За форумот' започната од Papillon.Papi, 30 октомври 2014.

 1. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.240
  Допаѓања:
  9.693
  Пол:
  Женски
  Не видов некоја тема каде што може да се искажуваат мислењата за новата платформа, па направив една. Што мислите вие? Што ви се допадна, а што не на платформава?
  Мене ми се допаѓа што има известувања, трофеи и опција за правење на анкета. Не ми се допадна тоа што како и порано, категоријата „Дом“ е каша попара... Боите на форумов воопшто не ми се важни и не се бунам за нив.

  ако може слични мислења да се пишуваат на некоја друга тема, нека оди темава во канта
   
 2. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.821
  Допаѓања:
  7.039
  Супер е темава.
  И јас мислев да направам.
  Ми се допаѓа тоа што има известување.
  Далеку е помодерна од предходната.
  Ама некако мие малце пренатрупена.
   
  На Papillon.Papi му/ѝ се допаѓа ова.
 3. tinka-mace

  tinka-mace Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2013
  Пораки:
  3.446
  Допаѓања:
  16.427
  Мене мноооогу ми се допаѓа новава платформа, иако се плашев да не биде грда и да не неможам да се снајдам. :D:$ Ептен позитивно и освежувачко ми делува кога ќе го видам новиов форум. Преубав е, само пофалби имам вредеше колку и да чекавме. :inlove:
  Лајк!!! :D(y)
   
 4. Elena-123

  Elena-123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2013
  Пораки:
  336
  Допаѓања:
  322
  Убаво ти текнало:hai:..во сите теми по нешто се пишува како била убава,розева,чуднаа..распрчано бешее..вака сега на едно место и готово..Да се знае!!Да има некаков ред!Браво,убаво ти текнало!:hug::$
   
 5. QweenSM

  QweenSM Популарен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  2.429
  Допаѓања:
  17.008
  Пол:
  Женски
  Мене многу ми се допадна што има известувања. Тоа го баравме цело време, и еве го конечно!:lol:
  Може малце смајлињата ми се чудни, но ќе се навикнам на нив.:D Сепак, одлична работа извршиле и вредеше чекањето.:)
   
 6. nevermet18

  nevermet18 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  2.683
  Допаѓања:
  8.274
  Пол:
  Женски
  Ми се допаѓа тоа што има известувања.
  Не ми се допаѓа тоа што нема чет.
  Тешко ми е за снаоѓање сега со овој панелот над мене. Многу ми е чуден.
  И тоа е. :)
   
 7. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.903
  Пол:
  Женски
  И мене ми се допаѓа новата платформа
  ми се допаѓаат известувањата и новите смајлиња
   
 8. Sunshine.Sunshine

  Sunshine.Sunshine Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2014
  Пораки:
  1.202
  Допаѓања:
  2.564
  Пол:
  Женски
  Ми се допаѓа. Можеби е премногу розево, но се друго е во ред. Мислам дека е подобро без цветчиња, а и новите смајлиња се супер.
  Во главно сум задоволна.
   
 9. mon4i91

  mon4i91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 април 2011
  Пораки:
  95
  Допаѓања:
  101
  I like it :D баш е женствено ;) малку е чудно, нели оти е поинаку се, ама ќе се снајдеме.. Well done :*
   
 10. Dream-Girl

  Dream-Girl • The insomniac dreamer • Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  14.683
  Допаѓања:
  145.664
  Пол:
  Женски
  Реков ја многу ми се допаѓа, очекував и бев ЗА нова платформа на форумов. :)
  Немам никаква замерка, веќе се накикнав.
  Супер си е се. :)
   
 11. Anabelle.Amorette

  Anabelle.Amorette Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  2.859
  Допаѓања:
  39.452
  Пол:
  Женски
  Мене лично ми е малку чуден форумов вака,но ќе се навикнам.Ми се допаѓа тоа што има известувања,но жал ми е што повеќе немаме цвеќенца.Друго,од телефон дека се вклучувам не е толку прегледно како порано,ама ќе се снајдам,сѐ на сѐ ми се допаѓа новиот изглед. :D
   
  На Lella му/ѝ се допаѓа ова.
 12. One.Moment

  One.Moment Популарен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2014
  Пораки:
  431
  Допаѓања:
  3.539
  Пол:
  Женски
  Мене ме поттикна да си направам нов акаунт зошто со стариот имав нешто проблеми со добивање на поштата, официјално Здраво Феминки :hai:
   
 13. Reachel

  Reachel Популарен член

  Се зачлени на:
  26 април 2014
  Пораки:
  256
  Допаѓања:
  1.905
  Пол:
  Женски
  А цветчињата каде ни се? ;( Па тоа највеќе ме радуваше зошто кога некоја феминка ќе добиеше некое ново цветче одма бре частеше низ темата ,,Цветчето'' (така ли се викаше таа тема? ) Те коктели,колачи мх мх .
  Шала на страна...
  Супер е,само ќе ми треба време додека се навикнам. :)
   
  На Lella му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.749
  Допаѓања:
  9.857
  Пол:
  Женски
  Многу ми се свиѓа, и бојата и известувањата и се .
  Сега дека ново ми треба време додека да се снајдам и да се навикнам, ама ќе биде .
  Кога ги видов емотиконите се пресмеав за ова (mooning)
   
 15. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.669
  Допаѓања:
  19.754
  Пол:
  Женски
  Mi se dopajga noviov forum i bojata,izvestuvajnata,opcite i recisi se,samo mali delovi megu koi i toa sto si bese fore desno za da pisuvame na makedonski a jas od tel e sega ne izleguva i mi ostanuva latinica :|
   
 16. srhsejbsk

  srhsejbsk Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2014
  Пораки:
  1.557
  Допаѓања:
  9.296
  Пол:
  Женски
  Супер е форумов, мене баш ми е жал за цветчињата така убаво ми го красеа делот под никот но за разлика што добивме известувања и поголема уредност тоа не е ништо.Се се е убаво само нека ја тргнат прекумерната бела боја многу ми ги замара очите.Инаку најдобри сте Фемина :*:*

  (mooning) морам да кажам фала за ова човечево многу ќе ми ја олесни работата :rofl:
   
 17. AnaKarenina

  AnaKarenina Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  5.801
  Допаѓања:
  54.989
  Пол:
  Женски
  Мене ми е многу убава новата платформа, ептен е пофункционална и посредена. Ќе ми треба време да ги научам смајлињата, на другата можев мижејќи да кликнам на тоа што ми треба :lol: Единствено не ми се допаѓа тоа што аватарите се во форма на круг, поубави ми беа старите. Дали биле од лева или десна страна - сосема небитно. И фалат нови категории, ама тоа веројатно допрва ќе се средува :)
   
  На Hipster, cresa-jagoda, Golden и 4 други им се допаѓа ова.
 18. lovemme

  lovemme Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 октомври 2013
  Пораки:
  2.666
  Допаѓања:
  72.515
  Пол:
  Женски
  ми се допаѓа и на мене особено бојата , вака-така веќе се навикнав...не ми се допаѓа само што во неодамнешни активности го има и она кој каде стегнал like . :)
   
 19. tinan

  tinan Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2012
  Пораки:
  480
  Допаѓања:
  1.272
  Пол:
  Машки
  Го свиѓам
  Сеа за сеа ми излеа ОК, но као поспор да е?
  Ако приметам нешто, ке пријавам
   
 20. Mahidevranfan

  Mahidevranfan Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2013
  Пораки:
  466
  Допаѓања:
  2.064
  Пол:
  Женски
  Ми се допаѓа новиот изглед, многу е пофункционална од старата. Фалат цветчињата, не велам не :wasntme:
  Се на се, поубава е ^_^