Мислења кои треба да останат запаметени

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Offspring, 13 септември 2010.

 1. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  11.863
  Допаѓања:
  158.160
  Пол:
  Женски
  :clap: :hug:

   
  На Rama, Purplelilac, theowndemon и 2 други им се допаѓа ова.
 2. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  2.981
  Допаѓања:
  8.233
  Пол:
  Женски
  Точно од А до Ш. Колку сум го хејтала, колку ме нервирал додека ми излегуваше на ТВ и буквално си јадеше за секого без тронка емпатија.
  Кармата си е топ, мислењево за секоја чест, се согласувам потполно.
   
  На Summer16, mileystar, Rama и 4 други им се допаѓа ова.
 3. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  3.885
  Допаѓања:
  18.487
  Пол:
  Женски
  (y) :bow:
   
  На Rama и VoodooGirl им се допаѓа ова.
 4. Purplelilac

  Purplelilac Популарен член

  Се зачлени на:
  3 септември 2016
  Пораки:
  1.122
  Допаѓања:
  20.000
  Пол:
  Женски
  Од убаво на душава кога го прочитав, морав да го постнам тука. :sun: :f:

   
  На LittleChili, Rama, poenta и 3 други им се допаѓа ова.
 5. An-na

  An-na Популарен член

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  2.909
  Допаѓања:
  18.198
  Пол:
  Женски
  :clap:

   
  На Rama, cresa-jagoda и Nausicaa им се допаѓа ова.
 6. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  8.084
  Допаѓања:
  87.925
  Пол:
  Женски
  На buba4e89, Glossy-girl, LittleChili и 6 други им се допаѓа ова.
 7. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  11.863
  Допаѓања:
  158.160
  Пол:
  Женски
  Преубаво и мотивирачки :f: :sun: :hug:
   
  На lovemme, Quincy, Blue.Sky и 11 други им се допаѓа ова.
 8. Emma2

  Emma2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2018
  Пораки:
  2.133
  Допаѓања:
  5.324
  Пол:
  Женски
  Ова да го читам по 100ти пат нема да ми е досадно... @FreeMind да те потсетам колку те сакам :hug::!::hug:
   
  На Lolipop23, TeddyGrey, Milobebence и 10 други им се допаѓа ова.
 9. Feminka22

  Feminka22 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  4.442
  Допаѓања:
  13.986
  Пол:
  Женски
  Жено ти ако не ни го оправиш народов, почнувајќи од форумов..
  Од прв ден ти се дивам.
  Salute
   
 10. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  11.863
  Допаѓања:
  158.160
  Пол:
  Женски
  Недостигаше, прекрасно девојче... :hug::hug::hug:
  Многу реално, болно и осетено...
   
  На Lella, LoveRain, Lolipop23 и 19 други им се допаѓа ова.
 11. LiliBoz

  LiliBoz Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  7.269
  Допаѓања:
  103.502
  Пол:
  Женски
  I ne ,ne se privlekuvaat sprotivnostite -tuku ludilata.. - @stetoskop :bow:
   
  На Milobebence, Emma2, Rama и 3 други им се допаѓа ова.
 12. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  2.981
  Допаѓања:
  8.233
  Пол:
  Женски
  Се пронајдов, ме здоболе. Ќе си го пишам пак. Не сум крива што сте ме претркале.:(
   
  На Lella, buba4e89, Rama и 7 други им се допаѓа ова.
 13. Amellie13

  Amellie13 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2017
  Пораки:
  1.668
  Допаѓања:
  27.914
  Пол:
  Женски
  :bow:
   
  На тп18, Rama, MarigoldA и 10 други им се допаѓа ова.
 14. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  8.084
  Допаѓања:
  87.925
  Пол:
  Женски
  (y)
   
  На CrazyGirl15, Rama, Moon.Girl и 12 други им се допаѓа ова.
 15. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  2.981
  Допаѓања:
  8.233
  Пол:
  Женски
   
  На CrazyGirl15, Rama, cresa-jagoda и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. RosettaStone

  RosettaStone Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2019
  Пораки:
  353
  Допаѓања:
  3.480
  Пол:
  Женски
  :bow::bow::bow:
   
  На Rama, Alisa22 и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 17. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  2.981
  Допаѓања:
  8.233
  Пол:
  Женски
   
  На CrazyGirl15, cresa-jagoda, mileystar и 3 други им се допаѓа ова.
 18. Billy Idol

  Billy Idol Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2018
  Пораки:
  401
  Допаѓања:
  6.199
  Пол:
  Машки
  Ако се прашувате што е среќа? Ова е. :inlove:
   
  На JoanaS, buba4e89, LittleChili и 8 други им се допаѓа ова.
 19. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  2.981
  Допаѓања:
  8.233
  Пол:
  Женски
   
 20. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  11.863
  Допаѓања:
  158.160
  Пол:
  Женски
  Царица! :bow:
   
  На Alisa22, 1209, LittleChili и 4 други им се допаѓа ова.