Мислења кои треба да останат запаметени

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Offspring, 13 септември 2010.

 1. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  3.743
  Допаѓања:
  19.761
  Пол:
  Женски
  :bow:
   
  На NEA, M&M, Summer16 и 5 други им се допаѓа ова.
 2. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  3.743
  Допаѓања:
  19.761
  Пол:
  Женски
  Многу убаво и точно кажано Рефке ^_^
   
  На NEA, IRBBB, Summer16 и 5 други им се допаѓа ова.
 3. 1209

  1209 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  3.026
  Допаѓања:
  22.827
  Пол:
  Женски
  Многу убаво кажано и многу убава споредба. Го препрочитав неколку пати, браво.
   
  На NEA, sleepingbeauty, Rama и 4 други им се допаѓа ова.
 4. Zavisnaodblago

  Zavisnaodblago Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 август 2016
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  122
  Пол:
  Женски
  Секоја чест (y)
   
  На INNERBEAUTY му/ѝ се допаѓа ова.
 5. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  7.929
  Допаѓања:
  41.177
  @Nausicaa meme да се направи од мислењето :D upload_2019-10-2_15-12-12.png
   
  На NEA, bicycle, Harper и 9 други им се допаѓа ова.
 6. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  3.743
  Допаѓања:
  19.761
  Пол:
  Женски
   
  На bicycle, 1209, Rama и 3 други им се допаѓа ова.
 7. Tan4ence

  Tan4ence Популарен член

  Се зачлени на:
  12 октомври 2011
  Пораки:
  2.228
  Допаѓања:
  17.568
  Гушки и од мене до сите што се прнаоѓаат во текстот:hug::l:
   
  На x.Daisy.x, 1209, Lella и 5 други им се допаѓа ова.
 8. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.045
  Допаѓања:
  7.249
  Пол:
  Женски
  Девоки коис те во иста ситуација прочитајте го ова.
  Предобро напишано.
   
  На Iva9612 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Matotheja

  Matotheja Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2017
  Пораки:
  919
  Допаѓања:
  8.029
  Пол:
  Женски
  Толку е едноставно...
   
  На 1209, Oxymoron и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 10. Lostinparadise

  Lostinparadise Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2019
  Пораки:
  601
  Допаѓања:
  1.718
  Пол:
  Женски
  Со лесно нека ни е :D:D:D

   
  На NEA, Girl-Rabbit, Ladybug98 и 3 други им се допаѓа ова.
 11. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  7.929
  Допаѓања:
  41.177
  :bow:
   
  На 1209, ЕденЧлен, theowndemon и 2 други им се допаѓа ова.
 12. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  3.743
  Допаѓања:
  19.761
  Пол:
  Женски
  (y) :bow:
   
  На NEA, eliesaab, MeowMeow и 3 други им се допаѓа ова.
 13. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  8.713
  Допаѓања:
  98.954
  Пол:
  Женски
  :bow::hug:
   
  На Someonespecial, candy.cane, Moon.Girl и 4 други им се допаѓа ова.
 14. candy.cane

  candy.cane Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2017
  Пораки:
  780
  Допаѓања:
  4.046
  Пол:
  Женски
   
  На 1209 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Feminka22

  Feminka22 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  4.627
  Допаѓања:
  14.958
  Пол:
  Женски
  :bow: :bow:
   
  На Harper, тп18, НаталиЛили и 4 други им се допаѓа ова.
 16. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  11.907
  Допаѓања:
  158.848
  Пол:
  Женски
  :bow: :bow: :bow:

   
  На Harper, MeowMeow, 1209 и 9 други им се допаѓа ова.
 17. Sejfullai

  Sejfullai Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  438
  Допаѓања:
  6.884
  Пол:
  Женски
  :bow::x
   
  На Harper, MeowMeow, Girl-Rabbit и 8 други им се допаѓа ова.
 18. Rebecca_R

  Rebecca_R Популарен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2016
  Пораки:
  2.414
  Допаѓања:
  52.591
  Пол:
  Женски
   
  На Harper, Girl-Rabbit, Purplelilac и 2 други им се допаѓа ова.
 19. Purplelilac

  Purplelilac Популарен член

  Се зачлени на:
  3 септември 2016
  Пораки:
  1.250
  Допаѓања:
  21.797
  Пол:
  Женски
  Нека трепка. :l:

   
  На NEA, Harper, cresa-jagoda и 6 други им се допаѓа ова.
 20. Purplelilac

  Purplelilac Популарен член

  Се зачлени на:
  3 септември 2016
  Пораки:
  1.250
  Допаѓања:
  21.797
  Пол:
  Женски
  Ете така, некој го напишал сето она што го мислам и од кое веќе ми е здосадено живеењето тука.
  Секој чест Лела за реалниот поглед на нештата кој го поседуваш на овие години. :bow:
  Се гледаме на Менхетен. :d:

   
  На Florenсе, cresa-jagoda, Annath и 3 други им се допаѓа ова.