Мислење ве молам.

Дискусија во 'Канта' започната од nobodycares, 15 декември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nobodycares

  nobodycares Нов член

  Се зачлени на:
  15 декември 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Сеуште немам искуство во врска со овие работи. Дечко ми почна да ми ги лиже градите, потоа пи*ката, ме фаќаше цело време. Не бев спремна за односи, па му реков дека нејќам да ме е*е. На крајот ми рече дека имало сперма кај мене во задникот. Ме интересира, можни ли се несакани последици и какви?
   
 2. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.208
  Допаѓања:
  16.776
  Пол:
  Женски
  Како можна последица може да се случи инвазија на Сирија од страна на Америка, и покрај ветото кое би и го дале Русија и Кина бидејќи Америка не може да се помири со својот неуспех па планира инвазија.
  јбг секогаш некој некого ебе, дали сакани дали несакани последици, на крај мора некој да е изебан.
  Ама ако некој не е спремен за воено политички односи нека си го чува за да не го боли дупето после, бидејќи последиците се непоправливи и последиците се секогаш болни :lol:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.