1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мислење на кое што ви оставило впечаток и/или трогнало

Дискусија во 'Канта' започната од Papillon.Papi, 3 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.245
  Допаѓања:
  9.694
  Пол:
  Женски
  Прво, ако има ваква слична тема канта и клуч.
  Второ, оваа тема е за да кажете некое мислење кое ви оставило впечаток и/или трогнало, и сакате да го постирате. :)
  Мене ова:
  На темата: Кое е вашето добро дело што сте го направиле последно
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.685
  Допаѓања:
  64.982
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.