1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мислење

Дискусија во 'Канта' започната од orcenikolov123, 30 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. orcenikolov123

  orcenikolov123 Активен член

  Се зачлени на:
  26 септември 2013
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  0
  Дали според вас е во ред девојче од 15 години да носи потпетици високи 16ка? и што мислите за високите потпетици и дали сакате да ги носите?
   
 2. Emotional123

  Emotional123 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  4.273
  Допаѓања:
  14.308
  Пол:
  Женски
  Не е долично 15 годишна да носи високи штикли, а особено 16-ка.
  Абе не за друго ќе скрши раце, нозе, нешто, па на мака ќе си биде.
  Ама нели, денес се е нормално така да незнам |(
  Јас носам штикли и ги обожавам и ниски и високи, е сега у последно време ама ги изнакупував, сите со огромна штикла.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.