1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мисли дека го сакам неговиот другар...

Дискусија во 'Канта' започната од egumenovska.n, 13 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. egumenovska.n

  egumenovska.n Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  zasakav edno dete i mislev i toj me sakaa...mozi i taka e neznam...5 drugarki sme i se zatreskavme vo 5 drugari. i sea ovoj so go sakam misli deka jas sakam negov drugar a i pisi na drugarkami sea i ja prasva bez veze a mene mi pisi po polovina saat od ko kje se uklucam samo da me nervira....pomos :/ !!!
   
 2. AIT

  AIT Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2011
  Пораки:
  979
  Допаѓања:
  1.750
  Пол:
  Женски
  zenski pomagajtee...:/

  Искрено не разбирам што сакаш и каква помош бараш? Ако добро разгледаш низ форумов ќе најдеш барем уште 2-3 вакви теми каде може веќе има одговор на тоа што го бараш !!!Или појасни подобро
   
 3. egumenovska.n

  egumenovska.n Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  dobro sto mi spomnaa zatoa sto i drugi mozi se zbunile...sakav da ve prasam sto da pravam sega....kako da znam so se slucuva vo negovata glavaa...i sho kje bidi so nas...
  [mod-kirilica:3lc2zx1u][/mod-kirilica:3lc2zx1u]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.