1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мис Фемина 2011?

Дискусија во 'Канта' започната од Sunshine555, 16 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. Sunshine555

    Sunshine555 Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2011
    Пораки:
    269
    Допаѓања:
    69
    Здраво како сте? Ги гледав сликите од темите за фотографии со облека(знаете на што мислам) и на вистина има некои кои имаат прекрасна облека. Па зошто да не направиме мис Фемина, и за ова сликите ќе бидат скратени за да се зачува приватноста ќе се гледа само телото со облеката. Ако се согласувате кажете па кој што сака нека се пријави ;) Ако има заинтересирани билката нека ја стави темава во скриено катче за да не пишат некои манијаци да нема проблеми :envy: Ќе гласаат сите што сакат,но само по еднаш,но најпрвин кажете што мислете за ова. Оценувањето ќе биде за
    -облека
    -физички изглед (но без некои непријатни коментари ќе ве молам 8) ) Па ако сакаат сите и ако темава не претставува некој проблем нека има натпревар. :)
     
    На maarrrttttaa му/ѝ се допаѓа ова.
  2. n.a.t.t.y

    n.a.t.t.y Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 јануари 2011
    Пораки:
    603
    Допаѓања:
    763
    Здраво, добри сме.
    Прво, не знам како ова би можело да се изведе, сите би требале пак да ставаат слики и како ќе се состави една листа според која ќе може да се гласа?
    Второ, некако бесмислена ми е темава. Или едноставно не ми се допаѓа... Ама ајде, ако некако успее, секако би гласала :)
     
  3. wolf4e

    wolf4e Популарен член

    Се зачлени на:
    16 јануари 2010
    Пораки:
    2.285
    Допаѓања:
    1.894
    Hема да поставам слики,но гласам за........ :!: боависта и багуфче :)
     
  4. Sunshine555

    Sunshine555 Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2011
    Пораки:
    269
    Допаѓања:
    69
    Не ме сфативте тие што сакаат да учествуваат нека постават слики можат да бидат истите од другите теми, но како и да е ако не им се допаѓа на никој темава билката нека ја заклучи се надевам не направив некој проблем. :?:
     
  5. infinity

    infinity Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 март 2011
    Пораки:
    115
    Допаѓања:
    30
    не ги разбрав критериумите?облека и физиЧки изглед но без лицето?јас би гласала за најблагородна лиЧност на форумов која со своите постови допринела за другите Членови да се Чуствуваат подобро тоа е ANATH(секоја Чест) а за мисс малку по теШко дека ке моЖеме да избереме сепак ова е виртуелен свет
     
  6. la-chicka

    la-chicka Популарен член

    Се зачлени на:
    21 април 2010
    Пораки:
    1.336
    Допаѓања:
    1.571
    Пол:
    Женски
    Хахахаха! Сериозно ова???? :o :rofl: :rofl: :rofl: Уф се пресмеав. Ако остане темава ќе гласам :D Уствари не си сигурна :D
    Ама чисто сумњам, пошто тешка глупост ми е :angel:
     
  7. Sunshine555

    Sunshine555 Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2011
    Пораки:
    269
    Допаѓања:
    69
    Да тоа е добра идеја за карактер,но гледам не сакаат многу па билката слободно нека ја заклучи темава ;)
     
  8. crazylady

    crazylady Форумски идол

    Се зачлени на:
    12 јули 2010
    Пораки:
    5.198
    Допаѓања:
    8.431
    Би гласала за Bagufce i Sephora ;)
     
  9. Gea

    Gea Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јануари 2011
    Пораки:
    1.056
    Допаѓања:
    11.602
    Пол:
    Женски
    Искрено мислам дека на овој форум се вреднува мислата, креативноста, начинот на изразување, експресијата на духот, желбата да си помогнме еден на друг, а не облеката и физичкиот изглед, затоа сите сме со аватари и кориснички имиња,а вакво нешто може да се реализира како идеја на фејсбук(ако некој до толку сака да се изрекламира).
    Убавината на една личност се гледа преку душата.Идејава не ми се допаѓа,искрено ми делува евтино,како некој да се става во излог и да се продава.
    Од мене толку,благодарам :)
     
    На LadyN, la-chicka, crazylady и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  10. crazylady

    crazylady Форумски идол

    Се зачлени на:
    12 јули 2010
    Пораки:
    5.198
    Допаѓања:
    8.431
    Предлагам одма да се заклучи темава ;)
     
  11. Ashling

    Ashling Популарен член

    Се зачлени на:
    19 декември 2010
    Пораки:
    1.228
    Допаѓања:
    2.577
    Да.
    А,темава случајно да не е ставена во "МОДА И УБАВИНА",а не во "Психологија"?
    Може да има да се гласа девојка што е најдобро облечена, тоа ќе биде интересно.
     
  12. bilkata

    bilkata Администратор

    Се зачлени на:
    4 октомври 2008
    Пораки:
    349
    Допаѓања:
    1.679
    Засега не планираме да организираме онлајн избори за убавина, но ако се решиме на таков чекор во иднина, тоа веројатно ќе биде на повисоко ниво (со јасни правила и критериуми, награди и сл.), а не преку тема на форумов. Темава ја заклучувам.
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.