1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Митисери

Дискусија во 'Канта' започната од Maeeeee, 25 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Maeeeee

  Maeeeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2011
  Пораки:
  258
  Допаѓања:
  104
  Здраво девојки. :) Ја отворив темава заради моето лице што не можам да му го најдам крајот.Полно е со акни,митисери,мозолчиња,црнки,проширени пори... ;( Има теми за акни,црнки, но не најдов за митисерите..Пробав со многу работи но ништо не ми помогна и не решив ни еден од овие неколку проблеми..Помош ако може... :$ :*

  Ако е дупла канта... :hai:
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.178
  Пол:
  Женски
  Темата е дупла, веке има тема за црнки на лице.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.