Ми раскина заради Грујо

Дискусија во 'Канта' започната од ivanu6ka, 21 август 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. +++

  +++ Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2017
  Пораки:
  1.752
  Допаѓања:
  8.048
  Леле искрено не ми се верува ова да е вистинито. Нема шанси, али ме изнасмеа искрено, секоја чест.
   
 2. ivanu6ka

  ivanu6ka Нов член

  Се зачлени на:
  21 август 2017
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  1
  Фала ти Киттен.Сакав да му отворам очи, да е нормален а ме направи луда.На фб ставил слика како гори знамето на Р.Бугарија и ми се смеат со другарите
   
 3. P.S.love

  P.S.love Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2015
  Пораки:
  853
  Допаѓања:
  6.724
  Пол:
  Женски
  хаха а, да не те моли после да го земиш во странство? :lol:
   
  На buba4e89, Justicija и fallenangel им се допаѓа ова.
 4. ivanu6ka

  ivanu6ka Нов член

  Се зачлени на:
  21 август 2017
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  1
  Нејке ни на сон.Кажа дека не мрда од мк што и да биде.Он сакаше да се преселам кај него, со мајка му татко му седи и вика супер ке биде.
   
 5. +++

  +++ Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2017
  Пораки:
  1.752
  Допаѓања:
  8.048
  Сигурно дур ти го кажувал ова у позадина ечела „Една мисла имаме“.
   
  На buba4e89, elimkd, ludoto19 и 5 други им се допаѓа ова.
 6. Carolin.

  Carolin. Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2014
  Пораки:
  1.105
  Допаѓања:
  12.329
  Пол:
  Женски
  Се чув, ова не чув. :rofl::rofl:
  Постојат ли такви луѓе бре? :headbang:
  Девојко едно ке ти кажам гледај да си завршиш тоа што сакаш, крај на краиштата твој живот твоја работа. Утре нема да ти каже фала што не отиде, можеш само ти да се каеш што си останала тука и со таков човек.
   
 7. ivanu6ka

  ivanu6ka Нов член

  Се зачлени на:
  21 август 2017
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  1
  Си ја сакам и мк и немам лоши намери.Не знам како да му докажам дека не е во право.Најде некаква работа со партијата ама и тоа не е за стално, несака ни од неговите да се оддели.Што ке каже мајка му тоа им е врв.
   
 8. manja666

  manja666 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 септември 2011
  Пораки:
  1.143
  Допаѓања:
  18.000
  Абе на смешка на шала приказната е измислена.
  Ама дека постојат вакви пациенти кои живеат за Грујо и МК не се сомневам.
  Ај само отворете ги оние фб профили, профилна слика сонцето од Вергина, слика на кавер од Грујо.
  Дека има дечки со ваков памет јас не се сомневам.
   
  На ЕденЧлен, cresa-jagoda, Tan4ence и 5 други им се допаѓа ова.
 9. ivanu6ka

  ivanu6ka Нов член

  Се зачлени на:
  21 август 2017
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  1
  Ми викаше ке се каеш, мајка ми не те сака, другарите се против тебе.Сакав да му ја покажам убавината на светот ама не успеав :(
   
 10. +++

  +++ Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2017
  Пораки:
  1.752
  Допаѓања:
  8.048
  Епа затоа после не се среќни луѓето, зошто си фаќаат работа со вакви ропаци. И после Цацко им е крив, е нема...
   
  На manja666 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. ivanu6ka

  ivanu6ka Нов член

  Се зачлени на:
  21 август 2017
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  1
  Епа штом си сведок и сама зашто да е измислена? И да такви се, имаат дома црвени зидови со знамето на Вергина, збори за Солун, дека Софија е македонска и се лутеше дека сум атеист, ми побара да се крстам, сака да седиме во ск само
   
 12. Carolin.

  Carolin. Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2014
  Пораки:
  1.105
  Допаѓања:
  12.329
  Пол:
  Женски
  Уживај во животот и не се замарај, пред тебе е цел жив, со среќа нека ти е на студии.
   
 13. +++

  +++ Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2017
  Пораки:
  1.752
  Допаѓања:
  8.048
  Не ми е јасно само (ако е ова вистина) како можеш ваков човек еј, па и уште прашуваш за совет. Девојче, бегај од ваквите...
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 14. P.S.love

  P.S.love Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2015
  Пораки:
  853
  Допаѓања:
  6.724
  Пол:
  Женски
  Постојат, за жал. Јас познавам.
   
  На cresa-jagoda, manja666 и Someonespecial им се допаѓа ова.
 15. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  9.841
  Допаѓања:
  55.086
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На crimson, buba4e89, cresa-jagoda и 4 други им се допаѓа ова.
 16. ivanu6ka

  ivanu6ka Нов член

  Се зачлени на:
  21 август 2017
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  1
  И добро кој е лекот за да ги смениме оваквите?
   
 17. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.368
  Пол:
  Женски
  Се прашувам кој тазе баниран член е воскреснат?
  :doh:  По пишувањево може некој да сети?

  Детективи?
   
  На crimson, cresa-jagoda и Someonespecial им се допаѓа ова.
 18. +++

  +++ Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2017
  Пораки:
  1.752
  Допаѓања:
  8.048
  За некои нема лек едноставно. За тебе лекот е да го оставиш во неговиот свет.
   
  На buba4e89 и P.S.love им се допаѓа ова.
 19. ivanu6ka

  ivanu6ka Нов член

  Се зачлени на:
  21 август 2017
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  1
  Сакав да му докажам дека не е во право, не ми успеа, Цело време вика грујо ке не спаси, он победи, да е здрав и жив, само тоа збори.И иде по протести цело време го терам да се смени
   
 20. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.368
  Пол:
  Женски
  Стварно не гледаш дека ве трола?
  :rofl:

  Па уште сериозно му пишувате :?: :lol:
  Се зеза...Дете...
   
  На ванилала, cresa-jagoda и Someonespecial им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.