Ми раскина заради Грујо

Дискусија во 'Канта' започната од ivanu6ka, 21 август 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. +++

  +++ Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2017
  Пораки:
  1.752
  Допаѓања:
  8.048
  Па не знам што да мислам искрено. Од една страна си велам што ако е вистина али види ти Гвујо тупвото, треба да му предложиме да се рента за упропастување врски.

  Од месец да наплаќа еј...
   
 2. ivanu6ka

  ivanu6ka Нов член

  Се зачлени на:
  21 август 2017
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  1
  Ме праша зашто бегам од ск.....не знам веќе што му е
   
 3. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.100
  Допаѓања:
  56.419
  На buba4e89 и ЕденЧлен им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.