1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ми се допаѓа братучед му на дечко ми

Дискусија во 'Канта' започната од Emili123, 1 август 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. Emili123

    Emili123 Нов член

    Се зачлени на:
    1 август 2014
    Пораки:
    16
    Допаѓања:
    0
    Да да вие само продолжите да си мислите дека јас измислувам или дека тој ме искористува. Е да ме искористуваше од ко се видовме прв пат немаше веќе да ми се јави ама тој ми се јави. :D И ме терате да помислам дека љубоморите навистина. И јас не ја вознемирувам жената или не го терам него да се разведе туку тој самиот рече. Јас од него воопшто и немам некои очекувања туку сакам само малку забава што би се рекло. А вие сте тие што правите драми на форумот. Можам да се обложам дека од овде од 10 феминки барем на 1 некогаш и се допаѓал некој женет или имала нешто со него. Па никому ништо. Некогаш забранетото е послатко. И дечко ми незнае за ова и никогаш нема да дознае оти јас ќе му раскинам. И му верувам дека ќе се разведе оти бракот не им оди најдобро. Жена му имала само 18 години кога се земала со него и по една година дете му родила. Што значи дека била премногу млада и сега сфатила дека греши. И јас не викам дека ќе се мажам со него ама би сакала да по некое време кога ке имам 18 зошто да не. И неговите деца не ми претставуваат никаков проблем, безразлика дали ќе останат или тој ќе се гледа со нив. Би ве поканила ама сите од различни градови сте несакам да ве трошам. Сепак превоз, па фустани и флизури, шминка + треба подарок да ми донесете. Мислам сеа знаете несакам во трошок да ве ставам ама ќе бидете известени ако има нешто. А кој неможе да дојде ќе му испратам цеде од свадбата како поздрав оти мислевте дека нема да успеам или лажам. :*
     
  2. tanjabela

    tanjabela Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 април 2012
    Пораки:
    66
    Допаѓања:
    138
    Мислиш фРизури ;)
     
    На okcenzi му/ѝ се допаѓа ова.
  3. eloves

    eloves Популарен член

    Се зачлени на:
    6 февруари 2013
    Пораки:
    2.669
    Допаѓања:
    7.606
    Пол:
    Женски
    НЕ МИСЛИ ТАА НИШТО! За да мислиш нешто треба да имаш мозок, а со вакви размислувања точно докажува дека мозокот на пасење го пуштила. Несакам никого да навредувам ама :?:
     
    На makedonkamak и tanjabela им се допаѓа ова.
  4. makedonkamak

    makedonkamak Форумски идол

    Се зачлени на:
    17 октомври 2013
    Пораки:
    3.616
    Допаѓања:
    26.999
    Пол:
    Женски
    ЗА ваквите личности како тебе ПОСТОИ СООДВЕТНА ИНСТИТУЦИЈА.
    Во неа ке ти биде пружена потребната помош.
    Мислиш дека си интересна и мислиш дека овде не правиш нас глупави и малоумни.
    Си згрешила женска , многу. Си нашла со кого мајтап да тераш. :puke: :puke: :puke:
    Нека го избришат коментаров, но ти си навистина за жалење. Јас не знам какви родители имаш и какво дете одгледуваат дома.
    Ова не го сметај за навреда, оди преиспитајсе малку. До каде оди твојот филм...
    Од 1-ви август отворена темава, а ти до 6-ти август измисли премногу дејствија. Ај уште пиши се омажив и да биде среќен крајот на твојата бедна и лажна приказна.
     
  5. natemila

    natemila Популарен член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    2.533
    Допаѓања:
    8.442
    Пол:
    Женски
    А да не сакаш и бегалка да бегаш?
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.