Ми треба број од некоја играорна

Дискусија во 'Канта' започната од kittygirl.19, 9 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. kittygirl.19

kittygirl.19 Истакнат член

Се зачлени на:
    9 мај 2011
    Пораки:
    6
    Допаѓања:
    0
    Ве молам ако сакате да ми дадете некој бр од играорна и да ми кажете каде се наоѓа. Јас сум од Маџари па сакам да е тука некаде во близина.Имам 19 г и тапа сум за играње решив да научам некое орце зашто по сите свадби си седам на маса живи бруки.

2. SanjaKirchner

SanjaKirchner Истакнат член

Се зачлени на:
    27 април 2011
    Пораки:
    512
    Допаѓања:
    760
    Ееееее па не мора да одеш на играорна :) и јас бев тапа и тоа ептен голема :D ама наместо играорна, другарќите што знаат ме учеа :) ем полесно ми објаснат , ем се изнасмееме , играње, комедии. :)
    Полесно се уче така, нема ногу ора што треба да ги знаеш за на свадба. Ама ако сакаш ногу да научеш тогај посетувај играорна :) :*

3. Caramelle

Caramelle Истакнат член

Се зачлени на:
    5 ноември 2010
    Пораки:
    87
    Допаѓања:
    27
    Не ти требаат кој знае колку ора за на свадби,ама кога веќе сакаш подобро да те научат некои блиски,другарки и сл...и онака на играорна подоцна продолжуваат со потешки ора,па манифестаци и тн...подобро прашај тука можеби некој знае каде има во твоја близина играорна..
    kafe-muabeti/sakam-da-prasam-t1298/ ..пошто можеби ќе ја затворат темава,сепак не можеме да ти демонстрираме тука ора :) ....како и да е...гуд лак :hai:

4. kittygirl.19

kittygirl.19 Истакнат член

Се зачлени на:
    9 мај 2011
    Пораки:
    6
    Допаѓања:
    0
    Во право сте. Ама сепак сакам на играорна.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.