1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ми треба број од некоја играорна

Дискусија во 'Канта' започната од kittygirl.19, 9 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kittygirl.19

  kittygirl.19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 мај 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Ве молам ако сакате да ми дадете некој бр од играорна и да ми кажете каде се наоѓа. Јас сум од Маџари па сакам да е тука некаде во близина.Имам 19 г и тапа сум за играње решив да научам некое орце зашто по сите свадби си седам на маса живи бруки.
   
 2. SanjaKirchner

  SanjaKirchner Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2011
  Пораки:
  512
  Допаѓања:
  760
  Ееееее па не мора да одеш на играорна :) и јас бев тапа и тоа ептен голема :D ама наместо играорна, другарќите што знаат ме учеа :) ем полесно ми објаснат , ем се изнасмееме , играње, комедии. :)
  Полесно се уче така, нема ногу ора што треба да ги знаеш за на свадба. Ама ако сакаш ногу да научеш тогај посетувај играорна :) :*
   
 3. Caramelle

  Caramelle Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2010
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  28
  Не ти требаат кој знае колку ора за на свадби,ама кога веќе сакаш подобро да те научат некои блиски,другарки и сл...и онака на играорна подоцна продолжуваат со потешки ора,па манифестаци и тн...подобро прашај тука можеби некој знае каде има во твоја близина играорна..
  kafe-muabeti/sakam-da-prasam-t1298/ ..пошто можеби ќе ја затворат темава,сепак не можеме да ти демонстрираме тука ора :) ....како и да е...гуд лак :hai:
   
 4. kittygirl.19

  kittygirl.19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 мај 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Во право сте. Ама сепак сакам на играорна.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.