1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ми треба број од некоја играорна

Дискусија во 'Канта' започната од kittygirl.19, 9 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. kittygirl.19

    kittygirl.19 Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 мај 2011
    Пораки:
    6
    Допаѓања:
    0
    Ве молам ако сакате да ми дадете некој бр од играорна и да ми кажете каде се наоѓа. Јас сум од Маџари па сакам да е тука некаде во близина.Имам 19 г и тапа сум за играње решив да научам некое орце зашто по сите свадби си седам на маса живи бруки.
     
  2. SanjaKirchner

    SanjaKirchner Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 април 2011
    Пораки:
    512
    Допаѓања:
    760
    Ееееее па не мора да одеш на играорна :) и јас бев тапа и тоа ептен голема :D ама наместо играорна, другарќите што знаат ме учеа :) ем полесно ми објаснат , ем се изнасмееме , играње, комедии. :)
    Полесно се уче така, нема ногу ора што треба да ги знаеш за на свадба. Ама ако сакаш ногу да научеш тогај посетувај играорна :) :*
     
  3. Caramelle

    Caramelle Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 ноември 2010
    Пораки:
    87
    Допаѓања:
    28
    Не ти требаат кој знае колку ора за на свадби,ама кога веќе сакаш подобро да те научат некои блиски,другарки и сл...и онака на играорна подоцна продолжуваат со потешки ора,па манифестаци и тн...подобро прашај тука можеби некој знае каде има во твоја близина играорна..
    kafe-muabeti/sakam-da-prasam-t1298/ ..пошто можеби ќе ја затворат темава,сепак не можеме да ти демонстрираме тука ора :) ....како и да е...гуд лак :hai:
     
  4. kittygirl.19

    kittygirl.19 Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 мај 2011
    Пораки:
    6
    Допаѓања:
    0
    Во право сте. Ама сепак сакам на играорна.
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.