1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ми треба мислење

Дискусија во 'Канта' започната од tea94, 2 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tea94

  tea94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2011
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  0
  Здрави девојки :)

  Сакам да чујам ваше мислење- Дали и колку си одговараат овен(машкото) и вага(женското) ??

  Ви благодарам однапред! многу ќе ми значат вашите мислења :)
  Поздрав!
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.