1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ми треба помош во врска со запросување.

Дискусија во 'Канта' започната од Anonim990, 12 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Anonim990

  Anonim990 Активен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Здраво девојки.. се надевам дека вие повеќе би ми помогнале од оние машкине на кајгана УЖАС!!
  Вака пред се сакам да ви кажам добро ве најдов и се надевам дека нема да пречам уз толку девојки..
  Вака имам девојка она е Србинка но живее во Германија веќе подолго сме во врска и дојде денот... сите знаете кој.. Сакам да и направам едно изненадување во врска со запросување.. незнам дали се сеќавате на девојката што ги замолила сите да се сликаат со натпис ''саша волимте'' мислам дека вака беше од целиот свет.. сакам да го направам истото но со пријатели од Мк и од Балканот.. дали би ми помогнале во врска со тоа.. Доколку имате подобра идеа ве молам помагајте.. :)


  Сите кој што сакаат да се шегуваат ги разбирам , но ќе ве замолам овој пат сите со таква умисла да ја избегнаат оваа тема.. Ви благодарам од напред

  ИМ БЛАГОДАРАМ НА СИТЕ КОИ СЕ РЕШЕНИ ДА МИ ПОМОГНАТ!!! :D
   
 2. Silver.E

  Silver.E Популарен член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2013
  Пораки:
  2.226
  Допаѓања:
  5.276
  Тоа е веќе видено, со натписите за Саша... Дај нешто ново...
  Се надевам дека ќе ни текнат интересни предлози, па ти одбирај...

  Иначе имаш тема во брак, за како биле запросени некои девојки, па можеш и оттука да исцрпиш некоја идеја... :)
   
  На Anonim990 и Katiija им се допаѓа ова.
 3. Anonim990

  Anonim990 Активен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Фала ти многу .. знам дека е видено но бш е интересно се надевам дека ќе ни текне нешто интересно.. па и дај боже поинтересно од тоа со САША :D :lol:
   
 4. Nati.P

  Nati.P Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2011
  Пораки:
  2.013
  Допаѓања:
  855
  svadba/predlog-za-brak-t36/

  Повели Anonim990. Се надевам тука ќе најдеш интересен предлог :)
   
  На Anonim990 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Anonim990

  Anonim990 Активен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Дечки сакам нешто слично да е на тоа со волимте саша само ајде немора таке нешто сличноооооооо ајде ајде што ќе правиме вечерва да помислимеее хехех у секој случај идем да видим што има овде у ова фалаа ;)
   
 6. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  Само што ја прочитав темата на кајгана и таму девојка ти е македонка со која, како што читам од репликите на членовите, си во врска 10тина дена.

  Еве што си пишал на Кајгана

  http://forum.kajgana.com/threads/Ај...-на-девојката-САКАМ-ДА-БИДЕ-НЕШТО-ЈАКО.70330/

  Дечко дали ти се бистри мислите тебе или само сакаш да направиш некаква сензација?

  Мене искрено си ми за жалење.
   
 7. Anonim990

  Anonim990 Активен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0

  Odgovorite gi videe na taa temaa... sto da napisam ziti se... kazi mi.??? site se tripaat se tripam i ja.. btw ne sum senzacija.. tuku eve mislam deka tuka e postabilnoo.. i ve molam ne seponasajte kako na kajgana... :x 6 godini si odam so devojkata... i dali moze da mi pomognete da ja izbrisam temava . fala.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.