Ми треба помош за во стредно

Дискусија во 'Канта' започната од сдсадфтосјѕгс, 1 јуни 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. сдсадфтосјѕгс

  сдсадфтосјѕгс Нов член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2016
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Јас сум осмо а вгодина ќе бидам девето и ќе завршам па незнам што да се запишам разговарав со моите тие ми велат ако те влечи за медицина па незнам ако има некој да ми помогне да ми кази како е (но дали ќе ме примат затоа што јас од 6-то до сега сум со 4-ка (Мн.добар))
  Поз до сите
   
 2. MiloMalo

  MiloMalo Популарен член

  Се зачлени на:
  5 август 2011
  Пораки:
  890
  Допаѓања:
  2.915
  Пол:
  Женски
  Море пиле, ако не го меморираш никот знаеш дека после тешко ќе се логираш пак? :)

  За прашањето, размисли си убаво. Запиши се тоа што ти лежи на срце, не слушај никој. Ако те влече медицина пробај си, малку е тешко со тој успех но мислам дека правилото да си скроз одличен не важеше за сите смерови (не сум сигурна за ова). Или можеш и електро пример ако те влече, ќе ти олесни за понатаму ако продолжиш во таа насока а секако ИТ кадар е потребен. Економија/право се суфицитарни но ако те влече нешто од тоа секако не е спорно, кој сака ќе успее. Убаво размисли каде се пронаоѓаш најмногу и следи го срцето. Но имаш време до тогаш, уживај. Желбата сама ќе ти дојде :)
   
  На Kukla994, Dennings, theowndemon и 3 други им се допаѓа ова.
 3. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.890
  Допаѓања:
  19.622
  Пол:
  Женски
  Imas vreme.Nekoj polumaturanti se use neznaat.Ne mu ja misli,uzivaj u osnovno poso denovite brzo odat
   
 4. Аliсe

  Аliсe Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јули 2015
  Пораки:
  319
  Допаѓања:
  6.976
  Македонски шо оцена имаш?
   
  На cresa-jagoda, Irreplaceablee, elvittta и 22 други им се допаѓа ова.
 5. Мрчатор

  Мрчатор Активен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2016
  Пораки:
  56
  Допаѓања:
  300
  Тешко да те примат во сТредно :D
   
  На cresa-jagoda, Mr. Right, rustiko и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.660
  Допаѓања:
  46.932
  Prasanje na mesto znaci :D
   
  На cresa-jagoda, Mr. Right, Аliсe и 2 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.