1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ми треба совет..

Дискусија во 'Канта' започната од anyyy, 6 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anyyy

  anyyy Активен член

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Скоро помина и ова лето..ова незаборавно лето..исполнето со смеа..плачење..дружење..шетање..летна авантура..или нешто повеќе..баш и на оваа тема сакам совет..летна авантура..
  Се запознав на одмор со едно момче..спонтано..ненадејно..:)) уште на прв поглед многу ми се допаѓаше..потоа почнавме и да разговараме...подобро се запознавме..имавме и многу слични работи..сакавме слични..да не речам исти работи..дента само што раскинав..и вечерта се смував со новото момче..:)) ми се допаѓа се кај него..ама..се тоа остана на фејсбук и мобилен..не сме многу далеку..па ни нешто многу блиску..околу еден саат далеку..полека губиме контакт..а не сакам..он е скоро излезен од долга врска..а мене многу ми се допаѓа..дури можеби и се заљубувам..сакам да продолжам да сум со него .. а не знам како..многу сум збунета..:/
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.148
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.