1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ми треба убав мотел во Битола

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од srnicka24, 25 февруари 2010.

 1. srnicka24

  srnicka24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  355
  Допаѓања:
  45
  ajde bitolcanki pomagajte ideme so decko mi za bitola pa barame ubav smestaj za nekolku veceri
   
 2. natasa.vakanska

  natasa.vakanska Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2010
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  4
  Sum bila vo hotel Milenium, prekrasen e samo za zal nemam kontakt za da ve informiram..
   
 3. srnicka24

  srnicka24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  355
  Допаѓања:
  45
 4. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  671
  Zavisi kaj sakas da otsednes.Isto taka neznam do koja cena???Pisi pa ke ti se rasprasam ,ako sakas!
   
 5. srnicka24

  srnicka24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  355
  Допаѓања:
  45
  fala:) mi treba ili ubav motel ili prenokiste ..ili vila da e ubavo i cisto..cenata ne e tolku bitnaa ama da ne bide nesto epten skapo
   
 6. ss80

  ss80 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  205
  Допаѓања:
  271
  Пол:
  Женски
 7. srnicka24

  srnicka24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  355
  Допаѓања:
  45
 8. marina22mk

  marina22mk Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  167
  Допаѓања:
  51
 9. srnicka24

  srnicka24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  355
  Допаѓања:
  45
  fala mnogu i ova e ubavo:) sega ke se javam za ceni da prasam:)
   
 10. jasmincemk

  jasmincemk Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
 11. Saraa

  Saraa Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  2.482
  Допаѓања:
  7.539
  Пол:
  Женски
  Ако сеуште не си нашла идете во ШУМСКИ ФЕНЕРИ ПРЕКРАСНО Е, тоа е на излезот од градот према ресен ама мене мн ми се свигја
   
 12. Inola

  Inola Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  246
  Допаѓања:
  204
 13. Mimiiii12

  Mimiiii12 Активен член

  Се зачлени на:
  31 март 2015
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  дали знај некоја кај цртат портрети во битола ???
   
 14. Elen4e89

  Elen4e89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2010
  Пораки:
  185
  Допаѓања:
  400
  Пол:
  Женски
  Ми треба мотел во Битола за една вечер преспивање. Некои предлози ако имате пишете. Фала однапред