1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ми треба филм за пижама-парти

Дискусија во 'Канта' започната од avriill, 10 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. avriill

  avriill Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2011
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  16
  Пол:
  Женски
  Девојки..дај кажете некое добро филмче но да не биде за повозрасни.. :$ Ќе правам пижама-парти и ми треба филм..Другарките ми рекоја сама да одберам..Но има преемногу филмови а незнам кој каква содржина има..Па кажете некој што сте го гледале..
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Темата не поттикнува дискусија. Провери во категоријата Филм и ТВ сигурно ќе најдеш нешто.
  Клуч.
   
  На avriill му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.