1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Млади и ИЧ не НИ Чуе!

Дискусија во 'Канта' започната од JonyBravo, 17 април 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. JonyBravo

  JonyBravo Популарен член

  Се зачлени на:
  14 март 2015
  Пораки:
  544
  Допаѓања:
  2.136
  Пол:
  Машки
  Дечки и девојки....

  Инспирирани од моменталната состојба за промени а се тоа во духот на слободата и прогресивноста на младешкиот дух.. ете не и нас со наше ќоше на Фемина Форумот..

  Сите вие во 20тите и 30тите години од Вашиот драг живот, сите вие кои што сте „застанале“ во тие години како и сите оние кои НЕ го реметат младешкиот дух, тука можете да споделувате содржини од вашето секојдневие, ваши и наши дружби, предлози за „Фемина Собиранки“, планови за во иднина, информации за настани поврзани со културно-забавниот живот во Вашиот град, случки од локалните клубови, Ваши љубовни стории, совети, искуства и се генерално што се однесуваат на младата популација.

  Сите оние пак што сеуште се осеќаат како млади, споделете ги Вашите искуства од времето кога Вие бевте на оваа возраст, како изгледаа излегувањата во град, Вашите љубовни стории, Музиката и филмот од „Вашето“ време, Вашите искуства и совети што сакате да им ги пренесете на оние кои се во 20тите и 30тите години.

  Со добра верба за коректна и долготрајна дружба !!!
   
  На Candyman, cresa-jagoda, SnowWhite8 и 7 други им се допаѓа ова.
 2. zhap4e

  zhap4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 март 2011
  Пораки:
  7.070
  Допаѓања:
  106.375
  Пол:
  Женски
  :clap: Отварам сезона со кус коментар... ми се спие - ми се плаче:D Утре повеќе.:rofl:

  едит: И, ете ме во сабота навечер(facepalm) Еднаш одамна ова време одев по дискотеки, сега ми се спие:|
   
  Последна измена: 17 април 2016
  На fallenangel, nena2010, Ketchup и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. butterfly*

  butterfly* Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.562
  Допаѓања:
  1.903
  Пол:
  Женски
  Brw za temata (y)
   
  На Someonespecial, Ketchup, zhap4e и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. Deemy

  Deemy Популарен член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2012
  Пораки:
  689
  Допаѓања:
  7.295
  Пол:
  Женски
  Kонечно тема за општи, секојдневни кафе муабети и за нас каде што ќе нема да се чувствуваме како падобранци :clap:

  Епа ајде повелете :)
  И јас одам да спијам, па од утре се читаме редовно тука :)

  Добра ноќ дечки
   
  На Arthur, Ketchup и zhap4e им се допаѓа ова.
 5. Ketchup

  Ketchup Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  5.916
  Допаѓања:
  41.746
  Супер темa!
  Се нaдевaм немa вo кaнтa дa зaврши. ×D
   
  На cresa-jagoda, Someonespecial, zhap4e и 2 други им се допаѓа ова.
 6. Winter Lady

  Winter Lady Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2015
  Пораки:
  3.414
  Допаѓања:
  26.039
  Пол:
  Женски
  Јас вака верена смеам ли по собиранки да одам ? :worried:
  Брао Џони добра е темава, само ако потрае.Ако не ќе протестираме :D
   
  На cresa-jagoda, Someonespecial, anakonda88 и 2 други им се допаѓа ова.
 7. zhap4e

  zhap4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 март 2011
  Пораки:
  7.070
  Допаѓања:
  106.375
  Пол:
  Женски
  Се надевам утре сабајле кога ќе се разбудиме, нема да си ја најдеме темава во канта. Рејн, смилувај ни се:D И дечките од Сингл темата исто имаат потреба да се зберат на едно место и да зборат за секојдневие, а богами и мене ќе ми е фино да се дружам со нив...освен со 40ката.:)
   
  На cresa-jagoda, nena2010, Winter Lady и 2 други им се допаѓа ова.
 8. JonyBravo

  JonyBravo Популарен член

  Се зачлени на:
  14 март 2015
  Пораки:
  544
  Допаѓања:
  2.136
  Пол:
  Машки
  Без црни сценарија! :D Дечките и Девојките сеа некаде се ломат во некои клубови.. па очекуваме нивната насушна потреба за нивно катче од ваков тип да ја искажат од утре попладне :D
   
  На cresa-jagoda, nena2010, Ketchup и 2 други им се допаѓа ова.
 9. Winter Lady

  Winter Lady Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2015
  Пораки:
  3.414
  Допаѓања:
  26.039
  Пол:
  Женски
  :nod::nod::nod:
  Мене ми бодат очи големите букви на насловот, ама шта је ту је 8)
   
  На Lella му/ѝ се допаѓа ова.
 10. MiloMalo

  MiloMalo Популарен член

  Се зачлени на:
  5 август 2011
  Пораки:
  890
  Допаѓања:
  2.916
  Пол:
  Женски
  Џони браво, вајстина браво (за темата). Me like it (y)
  Повеќе содржина, утре. Добра ви ноќ лепотици и лепотани |-)
   
  На Ketchup и zhap4e им се допаѓа ова.
 11. IronLady

  IronLady Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2014
  Пораки:
  1.927
  Допаѓања:
  32.477
  Пол:
  Женски
  Очекувам темава до утре да си јаде клуч.
  Но, доколку тоа не се деси...аман, само нека не се расипе времето :rofl:
   
  На fallenangel, cresa-jagoda, kjukli и 3 други им се допаѓа ова.
 12. Winter Lady

  Winter Lady Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2015
  Пораки:
  3.414
  Допаѓања:
  26.039
  Пол:
  Женски
  Имаш ли нешто против Ајронке :(
   
 13. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.038
  Допаѓања:
  163.219
  Пол:
  Женски
  Јас ќе си легнував ама морав да почекам да видам шо ќе бидне со темата :rofl:
  Џони за преЦедател :rock: bravissimo!
  Гуд најт, се надевам утре ќе ја видам темата (и тоа отворена)... ако не идеме со шатори пред влада :lol: :muscle:
  :hug:
   
  На cresa-jagoda, kjukli, Deemy и 2 други им се допаѓа ова.
 14. IronLady

  IronLady Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2014
  Пораки:
  1.927
  Допаѓања:
  32.477
  Пол:
  Женски
  Немам против, колку што има администраторот. @Winter Lady
   
 15. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.676
  Допаѓања:
  14.147
  Пол:
  Женски
  Ushte edno mesto od kade kje se prelevaat interni shegi vo drugite temi koi nie nedruzheljubivite forumdjii nema da gi razbirame :?:
  Ok e temata, valjda, samo po mozhnost neka se promeni naslovot.
   
  На Lella и anakonda88 им се допаѓа ова.
 16. butterfly*

  butterfly* Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.562
  Допаѓања:
  1.903
  Пол:
  Женски
  Jas koga smeam,pa sto ostanalo za tebe :D,so te gledam cudna
   
 17. JonyBravo

  JonyBravo Популарен член

  Се зачлени на:
  14 март 2015
  Пораки:
  544
  Допаѓања:
  2.136
  Пол:
  Машки
  Дечки не знам зошто толку негативни реакции... Ваљда не планирате да се откажете тука. Креативност и Енергија има во НАС.. не се зезајте :D
   
  На nena2010, Deemy, zhap4e и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 18. CameliaMiller

  CameliaMiller Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 август 2015
  Пораки:
  14.627
  Допаѓања:
  229.091
  Кај да си купам коса до 1500 денари? Ајде малди, пуцајте!
   
  На Ketchup му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Deemy

  Deemy Популарен член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2012
  Пораки:
  689
  Допаѓања:
  7.295
  Пол:
  Женски
  Нема да биде фер ако се затвори, како што опстојува темата околу 40, може и оваа, зошто СДК е повеќе за инспиративни мислења, а не за пишување како ти поминал денот на пример, другите теми за пишување конкретен став и мислење, е оваа ќе биде за кафе муабетење, пишување за секојдневието, за дечко,девојка, дејтови, факултет, работа, настани, излегувања значи општи теми за кафе муабет.

  Секако доколку има интерес за вакво нешто и од другите членови на оваа возраст.
   
  На anichka94, cresa-jagoda, zhap4e и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 20. JonyBravo

  JonyBravo Популарен член

  Се зачлени на:
  14 март 2015
  Пораки:
  544
  Допаѓања:
  2.136
  Пол:
  Машки
  Прееска се шишав.. гага ќе ти ја поклонев !!!!
   
  На nena2010, Bozica1980 и butterfly* им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.