1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Млади и гладни (Young & Hungry)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Beauty161, 16 јули 2014.

 1. Beauty161

  Beauty161 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  316
  Допаѓања:
  134
  Пол:
  Женски
  Што мислите за оваа серија? Мене лично ми е добра, онака кога имаш слободно време да го пуштиш мозокот на пасење :D :D .

  На Емили Осмент и прилегаат добро вакви улоги.

  Досега има излезено 3 епизоди.
   

  Прикачени фајлови:

  На biGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Aleksandra-Kukla

  Aleksandra-Kukla Активен член

  Се зачлени на:
  21 мај 2014
  Пораки:
  78
  Допаѓања:
  16
  Каде ја гледаш серијава?неможам да најдам линк :)
   
 3. Beauty161

  Beauty161 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  316
  Допаѓања:
  134
  Пол:
  Женски
 4. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  6.152
  Допаѓања:
  22.909
  Пол:
  Женски
  Ја изгледав 1 епизода, интересна ми е :D Со Емили ептен се смеам :D
  Ќе видам понатаму како ќе биди :)
   
 5. prettyliar

  prettyliar Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  1.207
  Допаѓања:
  893
  Пол:
  Женски
  И јас ја почнав,сега за сега ми е многу интересна па ќе видиме понатаму. :)
   
 6. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.889
  Пол:
  Женски
  JAС ПОЧНУВАМ ДА ЈА ГЛЕДАМ СЕРИЈАВА и да сум во тек :).Колку епизоди се излезени рековте?
   
 7. evelyn993

  evelyn993 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2011
  Пораки:
  488
  Допаѓања:
  314
  На почетокот бев некако мех за серијата. Глумата ми изгледаше присилена и претерана на прв поглед, кастингот така-така и мнооогу ме потсети на 2 Broke Girls. Но, за тепање време е добра серијава. ќе ја гледам, таман ќе си го исполнам времето летово.
   
  На biGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Antoninaaa

  Antoninaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2013
  Пораки:
  669
  Допаѓања:
  4.495
  Ги изгледав 4те епизоди во еден здив.Бајаги ме насмеа :D Ми го задржа вниманието,со сигурност ќе ја следам и понатаму :D
   
 9. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.889
  Пол:
  Женски
  Kaде можам да ја изгледам 4таа епизода? :?: Стигнав до третата ;)
  Женски на колку време излегва нова епизода? :angel:

  Инаку интересна серија,има даста комични елементи :D .Како на пример во 1вата епизода.Чекај уште да го видиш десертот и.....Баб во кревет :rofl: :rofl: Ме пукна од смеа :rofl: :rofl:
   
 10. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  6.152
  Допаѓања:
  22.909
  Пол:
  Женски
  ^^
  Јас најмногу за то се смеев :rofl:
  Ама најјако ми беше кинезите ко дојдоја на гости, ко му рече чекајте уште десертот си реков сите ќе ги исполегни :D :rofl:
  Емили невероватни комбинаци носи.
  Со сигурност продолжувам да ја гледам :D
   
 11. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.889
  Пол:
  Женски
  Кога ќе излези 5тата,не можам да чекам повеќе :)
   
 12. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  6.152
  Допаѓања:
  22.909
  Пол:
  Женски
  ^
  Вечер излегва, утре ќе ја има кај нас, и мене не ми се чека поќе :D
   
 13. Beauty161

  Beauty161 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  316
  Допаѓања:
  134
  Пол:
  Женски
  Емили ми е подргбавена малку хах :D :D
   
 14. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  6.152
  Допаѓања:
  22.909
  Пол:
  Женски
  Age is just a numberr, And what is your number? :rofl: Се пресмеав на овај дел :D
  Џош ми е срцкастт :D
   
 15. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.889
  Пол:
  Женски
  Дај линкче од таму каде што ја изгледа 5тата.Не можам да ја најдам :(
   
 16. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  6.152
  Допаѓања:
  22.909
  Пол:
  Женски
  ^
  Ја спуштив од Замунда :)
  Пиши ми лп ќе ти кажам шо како :)
   
 17. alekce83

  alekce83 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2012
  Пораки:
  903
  Допаѓања:
  1.133
  Пол:
  Женски
  Бев скептик дали да ја почнам серијава, пуштив прва епизода и веднаш ги симнав и другите 5 и ги изгледав во ист ден :lol: Лајт серииче, буквално да ми го одмори мозокот.И јас ќе продолжам да си ја гледам.
   
 18. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  6.152
  Допаѓања:
  22.909
  Пол:
  Женски
  Значи колку очигледни искри има помеѓу Емили и Џош свесни не се :D
  Вереницата на Џош ми е одвратна :puke: . Прејака ми е серијата, ептен се смеам :rofl:
   
 19. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.889
  Пол:
  Женски
  Еј колку епизоди има сега?Јас само првите 5 ги имам изгледано..Колку пропуштив??
  Врв беше ова!!! :rofl: :rofl: :rofl:
  [​IMG]
   
 20. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  6.152
  Допаѓања:
  22.909
  Пол:
  Женски
  ^
  6 и 7 јас сега ќе ја гледам 7-та :D
  Прејака ми е значи, ептен се смеамм :rofl: