1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Младо маче бара дом!

Дискусија во 'Канта' започната од girl1985, 12 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. girl1985

  girl1985 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  1.635
  Допаѓања:
  2.121
  Младо маче кое е премногу мило и питомо и премногу сака да се гали, бара топол дом за да не остане на улица. :worried: Маченцето има и мала повреда на рачето. Бело со сивко е, премногу дружељубиво. Подоцна ќе поставам и слика за да го видите.

  Контактирајте ме по пп или тука. Ве молам да му најдеме дом.
   
 2. girl1985

  girl1985 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  1.635
  Допаѓања:
  2.121
  Еве го срцето

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 3. macence85

  macence85 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2010
  Пораки:
  1.217
  Допаѓања:
  821
  а да го обајвиш на фејсбук, таму има многу групи за вдомување. преслатко е инаку. јас веќе имам две инаку мн е греота да остани на улица :( пиши шо ќе направиш со срцево. :*
   
 4. girl1985

  girl1985 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  1.635
  Допаѓања:
  2.121
  Немам фб :( и пишав на една девојка што е дел од Срце за животните да го огласи но сеуште го нема изгледа видено мејлот... Ако си член на http://www.facebook.com/pages/Aktivisti-Za-Zastita-Na-Zivotnite-Vdomi-Spasi-Zivot/145497625488105 те молам ако не ти е тешко огласи го. Мојот email е dragana.miladinovik@gmail.com ; 071 272828. Го огласив и на пазар3 па ќе видиме... Имаш ли ти можност барем привремено да го почуваш зошто сигурна сум дека ќе му се најде дом, зошто на улица навистина не ми е безбедно :(
   
 5. macence85

  macence85 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2010
  Пораки:
  1.217
  Допаѓања:
  821
  А од каде си? Оти јас не сум од Скопје, а и веќе чувам три мачиња и едно кученце. Но за пивремено би го зела. Ама мислам дека сте во Скопје, ако не грешам. :*
   
  На girl1985 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. girl1985

  girl1985 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  1.635
  Допаѓања:
  2.121
  Здраво, тек сега гледам дека си ми пишала на темава.. да од Скопје сум и ако навистина можеш би го донела за да му е побезбедно. Пиши ми приватна порака и ќе се договориме. Ти благодарам од се срце.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.