Многу уба позадина имам...

Дискусија во 'Канта' започната од Devojka20, 17 мај 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Devojka20

  Devojka20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2012
  Пораки:
  115
  Допаѓања:
  53
  Морав темата да ја направам за да ви покажам шуба позадина имам у десктоп, абе ко ја глеам мислам дека в бајка се наоѓам. :D :D :rofl:
   

  Прикачени фајлови:

  • MoEpoUbavo.png
   MoEpoUbavo.png
   Големина на фајлот:
   1 MB
   Прегледи:
   245
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.888
  Стварно, нема што. Ваква убавина навистина заслужува сопствена нова тема.
   
  На Spidy му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Devojka20

  Devojka20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2012
  Пораки:
  115
  Допаѓања:
  53
  Се согласувам, оваа убавина од бајка мора да биде видена. 8) :D
   
 4. babyblond

  babyblond Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2011
  Пораки:
  1.168
  Допаѓања:
  1.538
  Пол:
  Женски
  Убава тема :)
  Оваа е мојата позадина :)
  [​IMG]
   
 5. artemidis

  artemidis Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  452
  Допаѓања:
  2.011
  Пол:
  Женски
  Еве ти уште ПОУБАВА може и од корист ќе ти биде
   

  Прикачени фајлови:

  • download.jpg
   download.jpg
   Големина на фајлот:
   7,2 KB
   Прегледи:
   196
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.