1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мобилен

Дискусија во 'Канта' започната од Adriana99, 22 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Adriana99

  Adriana99 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2013
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  1
  Се мислам дали да си земам ајфон 4 или да почекам до Април да искочи 6ката што мислите? :)
   
 2. the-girl1

  the-girl1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2012
  Пораки:
  1.297
  Допаѓања:
  664
 3. Adriana99

  Adriana99 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2013
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  1
  Фалаа :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.