Мобилни телефони

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од RainBow, 4 март 2010.

 1. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.878
  Допаѓања:
  3.917
  Пол:
  Женски
  Животот ќе ми нема смисла без телефон..хехехе :)) моментално имам нокиа :) :)
   
 2. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  268
  i jas momentalno imam takov samsung, no poveke sakam soni eriksoni (prv pat ja smeniv firmata, inaku sekogas soni erikson sum imala :D ), a i jas sum zavisna od mobilniot, ne mozam da se odvojam od nego nikako :lol:
   
 3. Barbie-girl

  Barbie-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 мај 2010
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  1
  да си ставам сликичка
   

  Прикачени фајлови:

 4. Ema.Sk

  Ema.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  1.094
  Допаѓања:
  1.193
  Моментално имам еден скапан самсунг .. ама ќе си купам наскоро сони ериксон , неможам веќе вака ;)
   
 5. Malechk0

  Malechk0 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  84
  Сони ериксон :D најбољи ми е.. :D :D :D

  си го сакам телефонот, на изглед е машки телефон, ама ништо страшно !!! :)
   
 6. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  2.959
  Допаѓања:
  3.827
  [​IMG]

  Да си се пофалам и јас со мојот не е нешто баш нај нај али супер е :)
   
 7. princessofthedark

  princessofthedark Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2010
  Пораки:
  1.018
  Допаѓања:
  140
  сони ериксон к 880и
  или оној новион сони ериксон со 12 меапикселна камера :inlove:
   
 8. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.215
  Не можам без телефон бидејќи така можам да најдам некој ако ми треба :) Кога сум со дечкото не го ни погледнувам телефонот ама сега кога сме далеку еден од друг не можам без тел бидејќи постојано си пишуваме и се слушаме. Понекогаш кога сум со дечкото моите имаат навика да ме бараат и затоа посакувам да го исклучам и да неме вознемирува никој! А ме нервира тел од дечко ми,постојано некој го бара или му пишува а сега пак кога не сум со него постојано кој знае како е! :( Секоја година си купувам нов тел бидејќи брзо ми се здосадува еден ист, за среќа татко ми не ми прави проблем за тоа! :) моментално имам ЛГ и мн ми се допаѓа ама батеријата брзо се троши :worried:
   

  Прикачени фајлови:

  • kf750_rumor.jpg
   kf750_rumor.jpg
   Големина на фајлот:
   33,3 KB
   Прегледи:
   142
 9. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  2.959
  Допаѓања:
  3.827
  Расчачкај се низ телефонот и стави го на заштеда на енергија :)
  Мојот е исто ЕлЏи и на секои 3 дена се празнеше ама го најдов она заштеда на енергија :)
   
 10. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.215
  Ама тоа пуштено ми е за заштеда ама пак ми се празни брзо, по цел ден сум со тел враце кога не сум со дечко ми и затоа на 2 дена го полнам :(
   
 11. snake

  snake Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  877
  Допаѓања:
  119
  е сеа сакам ваков да си купам
   
 12. macysh

  macysh Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2010
  Пораки:
  983
  Допаѓања:
  590
  Mомeнтално имам sony ericsson w910i
  амаа сакам некој нов ми се здосади овој :P аее сеа ке ми купи татичкоо ке го натерам џД
   

  Прикачени фајлови:

  • phonoo.jpg
   phonoo.jpg
   Големина на фајлот:
   17,7 KB
   Прегледи:
   128
 13. valenTina.bT

  valenTina.bT Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2010
  Пораки:
  77
  Допаѓања:
  10
  [​IMG]
  Пред некое време го купив и најубавв еее !!! :rofl:
   
 14. KrystalTears

  KrystalTears Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  144
  Допаѓања:
  29
  Па и не го користам премногу, не сум зависна од него ама си го сакам. Моментално имам LG на touch. :)
   
 15. didija

  didija Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  104
  Пред некое време си купив ваков,ама и овој не ми прави нешто посебно ќејф :?: Инаку е супер, има мн опции кои ми вршат навистина многу работа ...
  [​IMG]
   
 16. Schmetterling

  Schmetterling Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  225
  Допаѓања:
  14
  [​IMG]

  ја ваков имам,супер е само што сум многу несмасна и само ми паѓа |(
   
 17. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.648
  Допаѓања:
  9.677
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  скоро е купен, ама му ја извадив маста мислам. :rofl:
   
 18. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  4.720
  Допаѓања:
  61.005
  Пол:
  Женски
  исто имам два сони ериксон к750и и др т280и, порано ми беше важно каков е , но сега само нека служи за јавување. Не планирам да ги сменам дур не се расипат.
   
 19. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.878
  Допаѓања:
  3.917
  Пол:
  Женски
  Јас многу сакам ајфоун...мнооогу :D А имам ваков... |(

  [​IMG]
   
 20. The.Fame.Monster

  The.Fame.Monster Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2010
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  23
  Неодамна го купив задоволна сум иако не е баш многу практичен за пишување пораки али ок е.
   

  Прикачени фајлови: