1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мобилни телефони

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од RainBow, 4 март 2010.

  1. SpoiledBaby

    SpoiledBaby Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 април 2010
    Пораки:
    890
    Допаѓања:
    302
    [​IMG] моментално имам овакво телефонче и добро е служи сега за сега,ама сакам на тач :$
     
  2. Siksi

    Siksi Популарен член

    Се зачлени на:
    23 јуни 2010
    Пораки:
    461
    Допаѓања:
    305
    Јас сакам само на Сони Ериксон и Нокија бидејки имат најиздрзливи телефончиња како за мене њто ми паѓат од рака во денот по 1000 пати... :D сакам да го сменам на тач но сите велат не се убави, па се мислам...Помогнете Ми!!! :) :) :)
     
  3. SpoiledBaby

    SpoiledBaby Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 април 2010
    Пораки:
    890
    Допаѓања:
    302
    нема да згрешиш ако земеш нокиа или сони ериксон,јас имав сони ериксон ми беше паднал во вода и проживеа за чудо,а брат ми има ноки со метална маска и сеуште се чудам како проживеа тој телефон |( оти си игра со него како играчка телефон
     
  4. girl12

    girl12 Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 јуни 2010
    Пораки:
    651
    Допаѓања:
    43
    на тач не не никако .. добро ти ако сакаш и мислиш дека ке можеш да ракуваш со него купи си .. а јас ке се изнервирам полаа саат ке не можам да уклучам нешо ке почнам да го рогам и ке го распарчам :lol:
    иначе јас имам сони ериксон :)
     
  5. Siksi

    Siksi Популарен член

    Се зачлени на:
    23 јуни 2010
    Пораки:
    461
    Допаѓања:
    305
    Еве веќе 4 години ми е сони ериксон и оф не е кажал ...имаф порано еден за екскурзија го земав и кај демиркапија имаше вециња и јас влегов во вецето и ми падна телефонот а водата беше чиста и го земав го избришав и работеше...така да има многу квалитетни работи од сони!!! :) :)
     
  6. skygirl

    skygirl Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 јуни 2010
    Пораки:
    575
    Допаѓања:
    153
    Имав i-Phone и добар беше, интересен, баш и за нет и за слики, за музика...но некако не ми одговараше сакав некое помалечко телефонче и сега сум со Nokia ептен сум задоволна.
     
  7. aNy-to

    aNy-to Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 јули 2010
    Пораки:
    1.047
    Допаѓања:
    394
    Користам нокиа и сум задоволна инаку не се оптеретувам многу со мобилен за тоа каква камера имаат,колку меморија.....доволно ми е само да држи батерија другото не ми е битно,Постојано го носам мобилниот со мене и кога спијам е до мене... :)
     
  8. Tenkai

    Tenkai Популарен член

    Се зачлени на:
    9 јули 2010
    Пораки:
    2.316
    Допаѓања:
    1.904
    Моментално имам Сони Ериксон, веќе 2-3 години, ама веќе ми се смачи едниот ист, па сега таман дека ми беше роденден, ќе си купам нов, па сега не знам каков. Јас сакам на тоuch и таков планирам да си купам, само не знам која марка, па ми треба помош (само да не бидеi Phone, другарка ми имаше ваков еднаш и падна и одма се распарчи). Инаку пред Сони Ериксонот имав Нокиа, кој ми падна во веце школка :$ и пак преживеа и уште работи. :)
     
  9. snake

    snake Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    877
    Допаѓања:
    124
    имам самсунг Ј700 добро ме служеше али ми се расипа
    а сеа сакам оваков да си купам ми се свига на изглед
     
  10. Iki.Olsen

    Iki.Olsen Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 февруари 2010
    Пораки:
    434
    Допаѓања:
    115
    Имам ЛГ
     
  11. Tabby

    Tabby Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 мај 2010
    Пораки:
    128
    Допаѓања:
    25
    Јас имам LG KS360 презадоволна сум :inlove:
     
  12. RedRose97

    RedRose97 Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 јули 2010
    Пораки:
    357
    Допаѓања:
    158
    Јас имам еден Самсунг SGH-E250 црн
     
  13. puflaa

    puflaa Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    229
    Допаѓања:
    23
    Nokia 6300!! Многу добар телефон, не би го мењала за ништо ! Ма каков wifi,екран на touch :P
     
  14. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Јас не користам мобилен и ми е многу убаво. Не ме замараат непотребни личности и гњаважи.
     
  15. sugar.nn

    sugar.nn Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 јули 2010
    Пораки:
    139
    Допаѓања:
    15
    Нокиа е71 :inlove: ии неможам да си замислам да живеам без него... мн сум заборавена, па сега си запишувам што треба да праам кога у колку саат :D :D
    А може и да го одморам малце и да го сменам со Билобил :P
     
  16. sesilija

    sesilija Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    4.177
    Допаѓања:
    13.276
    Навистина? :o
    Како те наоѓаат некои ако им требаш?

    Според мене, во денешно време телефонот не е луксуз, туку потреба.
    Имам 2 телефони, едниот од Т мобиле, а другиот од Вип.
    Мобилниот ми е како дел од мене, ако не е покрај мене чувствувам дека нешто ми фали. Што да правам, ептен сум зависна од него, плус како што сум си зборлеста, трошам еден куп пари за кредит :tmi: :$
     
  17. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Имам фиксен :D
    Не, немам потреба од мобилен телефон. Имав, не го ни користев, така стоеше со испразнета батерија зафрлен некаде. Потоа татко ми ми го побара му требал за нешто, му го дадов и таман ми е.
     
  18. Tenkai

    Tenkai Популарен член

    Се зачлени на:
    9 јули 2010
    Пораки:
    2.316
    Допаѓања:
    1.904
    Имам Samsung GT-S5230 црн и премногу си го сакам, се што ми е потребно имам. :inlove:
     
  19. broken099

    broken099 Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 јули 2010
    Пораки:
    566
    Допаѓања:
    434
    Моментално имам lg kp500 cookie, многу е издржлив и се најнај ама нешто батеријата овие денови не е во ред .. :worried: .. а душа давам за nokia n97 иии работам на тоа да го добијам :rofl: :rofl:
     
  20. RedRose97

    RedRose97 Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 јули 2010
    Пораки:
    357
    Допаѓања:
    158
    Јас имав екран на допир ама потоа и го дадов на мама и и го земав нејзиниот Самсунг SGH-E250 и супер ми е. Плус на сметка сум па не трошам пари на кредит поевтино ми е вака :)