1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мода за трудници

Дискусија во 'Бременост' започната од blue9, 7 јуни 2021.

 1. blue9

  blue9 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2016
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  10
  Мамички сите знаеме дека сакаме да изгледаме згодно и со мешенце.Би сакала да споделуваме фотографии од секојдневни и модни комбинации,со цел да си помогнеме помеѓу себе во креирање на аутфитот.:inlove:
   
  На stevemila му/ѝ се допаѓа ова.
 2. stevemila

  stevemila Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 март 2011
  Пораки:
  5.633
  Допаѓања:
  41.536
  Пол:
  Женски
  Eve jas ke go skrsam ledot, fotografiive veke mi se objaveni vo drugata tema
  IMG_20210523_175338.jpg IMG_20210511_135237.jpg
   
  На Nikolina35, ALISA0000, minne992 и 25 други им се допаѓа ова.
 3. gjoker4e

  gjoker4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2016
  Пораки:
  6.515
  Допаѓања:
  34.790
  Пол:
  Женски
  За да биде поразлична од темата Какви сме/ бевме кога бевме трудници треба да се става целосна слика како во Модни критики, со обувка, ташна, додатоци... Инаку е целосно иста како и другата тема.
  @blue9 гледам 11 мислења имаш па затоа немаш пристап до таа тема која веќе постои во Скриено катче, треба да имаш над 100 мислења.
   
  На cresa-jagoda и nevermet18 им се допаѓа ова.
 4. ivani30

  ivani30 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 декември 2014
  Пораки:
  1.605
  Допаѓања:
  2.641
  Пол:
  Женски
  Кај купувате освен во Waikiki ја сништо убвао не наоѓам
   
 5. kukla21

  kukla21 Мама Член на тимот

  Се зачлени на:
  4 август 2013
  Пораки:
  23.744
  Допаѓања:
  108.737
  Женски, ако темава замине во насока во која ја терате, ќе ја затворам. Има тема за облека и каде да купите.
   
  На nevermet18 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. gjoker4e

  gjoker4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2016
  Пораки:
  6.515
  Допаѓања:
  34.790
  Пол:
  Женски
  Темава секако треба да се затвори. Има ваква тема. Која е поентата да има тема во Скриено катче? Освен ако не гласи оваа за Храбри трудници, бидејќи секој може да ги гледа сликите.
   
  На nevermet18 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. sani99

  sani99 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 декември 2012
  Пораки:
  1.971
  Допаѓања:
  1.162
  Која е другата тема?
   
 8. nevermet18

  nevermet18 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  5.214
  Допаѓања:
  13.061
  Пол:
  Женски
  Во скриено катче се наоѓа. Немаш пристап до таму бидејќи имаш малку мислења.
   
 9. kukla21

  kukla21 Мама Член на тимот

  Се зачлени на:
  4 август 2013
  Пораки:
  23.744
  Допаѓања:
  108.737
  па не е иста. Таа тема не е за мода. Оваа како што разбирам за мода е ;)
   
 10. gjoker4e

  gjoker4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2016
  Пораки:
  6.515
  Допаѓања:
  34.790
  Пол:
  Женски
  Ама треба да оди во Скриено катче по некоја логика.