Мода за 23 годишни девојки

Дискусија во 'Канта' започната од buba4e89, 29 август 2012.

 1. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  16.626
  Допаѓања:
  103.782
  Пол:
  Женски
  Сакам да го сменам стилот. Се облакам како да сум тинејџер барем ја така мислам. Ве молам за некои совети по можност со слика.

  Сакам да заличам на веќе возрасна девојка.

  П.С. Незнам дали има ваква тема, но знам дека ќе оди во канта....
   
 2. pamelche

  pamelche Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2011
  Пораки:
  3.513
  Допаѓања:
  9.337