1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мода

Дискусија во 'Канта' започната од Fashion321, 21 октомври 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Fashion321

  Fashion321 Нов член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2014
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Здраво!
  Ај кажете пример за како да си ги направам ноктите бидејки немам видено во УБАВИНА и МОДА нови да имаат изваено... :P
  :inlove:
   
 2. GirlRose

  GirlRose Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  5.023
  Допаѓања:
  26.501
  На Fashion321 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Fashion321

  Fashion321 Нов член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2014
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  znam ama ne vidov oti prvat pisuvav docna vidov se ispogresiv :P :worried:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.