1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Модерната Фамилија (Modern Family)

Дискусија во 'Канта' започната од levely, 10 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. levely

  levely Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  914
  Допаѓања:
  902
  Во оваа комедија се зборува за трите фамилии кои секојднесвно се соочуваат со своите проблеми.
  Едноставно помеѓу себе воопшто не се согласувaат и секој ги решава проблемите на свој комедијален начин..
  Јас лично немам гледано ниту една епизода но според статииве што ги прочитав мислам дека вреди да се гледа


  Ако е темава дупла слободно клуч :P
   

  Прикачени фајлови:

 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.786
  Допаѓања:
  65.478
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.