1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Модли за колачи

Дискусија во 'Рецепти' започната од koritsaki, 9 декември 2012.

 1. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  15.908
  Допаѓања:
  91.162
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Вчера си купив вакви модли за колачи (како на првата слика) па би сакала да споделите некој рецепт за солени или благи бисквити :)
  Ако темава е вишок нека се избрише :)
   
  На ines.h му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Sexy-Lady

  Sexy-Lady Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2012
  Пораки:
  93
  Допаѓања:
  16
 3. Angel.Heart

  Angel.Heart Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2012
  Пораки:
  593
  Допаѓања:
  2.050
 4. Anouk

  Anouk Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  806
  Допаѓања:
  1.380
  Општи прашања

  [​IMG]

  Вакви калапи се продаваат ли некаде по Скопјето ?
   
  На Springy му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Tambolina

  Tambolina Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2013
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  12
  Општи прашања

  Во Орифлејм мислам дека видов ама во претходниот каталог .
   
  На Anouk му/ѝ се допаѓа ова.
 6. t.i.n.k.e.r.b.e.l.l

  t.i.n.k.e.r.b.e.l.l Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јули 2011
  Пораки:
  466
  Допаѓања:
  335
  Општи прашања


  Во Рамстор видов во вторникот, некаде 70 ден.
   
  На Anouk му/ѝ се допаѓа ова.
 7. OneDirection

  OneDirection Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 април 2012
  Пораки:
  468
  Допаѓања:
  238
  Општи прашања

  Во Oriflame имаше вакви.
   
  На Anouk му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.908
  Пол:
  Женски
  Општи прашања

  Знае некој во Скопје каде може да се најде вакво нешто, и цена?
  [​IMG]
   
 9. homealone

  homealone Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  1.286
  Допаѓања:
  361
  Пол:
  Женски
  Општи прашања

  ако ова се модли за колачи ги има во џамбо мислам ама вакви со прстен не сум видела
   
  На Umbrella22 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. НаталиЛили

  НаталиЛили Популарен член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2014
  Пораки:
  1.389
  Допаѓања:
  8.352
  Пол:
  Женски
  Каде можам да најдам модли во форма на букви?
   
 11. majavel1

  majavel1 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2011
  Пораки:
  630
  Допаѓања:
  1.547
  Пол:
  Женски
  Калапчиња ноџиња каде да најдам ?
   
 12. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  6.068
  Допаѓања:
  22.129
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  Не знам дали е правата тема, али првен Здраво :) Да не знајте кај можам да најдам вакви кај нас?
   
 13. macence123***

  macence123*** Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2016
  Пораки:
  116
  Допаѓања:
  1.218
  Пол:
  Женски
  received_2750371868513605.jpeg received_478978630559473.jpeg
  Дали некаде низ мк сте виделе вакви калапи? Ми треба за побрзо,неможам да чекам од алиекспрес
   
 14. АничеБананиче

  АничеБананиче Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2021
  Пораки:
  410
  Допаѓања:
  3.134
  Пол:
  Женски
 15. macence123***

  macence123*** Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2016
  Пораки:
  116
  Допаѓања:
  1.218
  Пол:
  Женски
  Благодарам,им пишав,чекам одговор