Модни додатоци

Дискусија во 'Канта' започната од sweetgirl1106, 4 ноември 2012.

 1. sweetgirl1106

  sweetgirl1106 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 октомври 2012
  Пораки:
  128
  Допаѓања:
  106
  Пол:
  Женски
  Покрај основните работи што сакате да носите како додаток за да го надополните вашиот изглед?
  Еве што носам јас:
  -Часовник
  -Марама
  -Прстен
  Доколку е дупла...канта :|
   
 2. Optimistic

  Optimistic Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2012
  Пораки:
  110
  Допаѓања:
  14
  Шалчиња, ракавици, капа обавезнооо ;) ;)
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.020
  Допаѓања:
  48.107
  Пол:
  Женски