1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Модни додатоци.

Дискусија во 'Канта' започната од AylaDs, 6 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. AylaDs

  AylaDs Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Па не знам дали има ваква тема.(ако има слободно затворете ја оваа)но сакав да ве прашам за некои мислења за модни додатоци.Кои ви се омилени марки и така. :D :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.703
  Допаѓања:
  65.025
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.