Модни трендови за пролет/лето 2010

Дискусија во 'Мода и стил' започната од Go-Girl, 7 февруари 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.194
  Допаѓања:
  5.075
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.781
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  [​IMG]-Скарлет[​IMG]-Манго
  [​IMG]-Страдивариус-морнарско [​IMG]-обетки
   
 3. Nina24

  Nina24 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  337
  Уште нешто тренди :)
   

  Прикачени фајлови:

  • 1 (1).jpg
   1 (1).jpg
   Големина на фајлот:
   63 KB
   Прегледи:
   353
  • 1 (2).jpg
   1 (2).jpg
   Големина на фајлот:
   40,2 KB
   Прегледи:
   353
  • 1 (3).jpg
   1 (3).jpg
   Големина на фајлот:
   42,4 KB
   Прегледи:
   353
  • 1 (4).jpg
   1 (4).jpg
   Големина на фајлот:
   49,2 KB
   Прегледи:
   353
  • 1 (5).jpg
   1 (5).jpg
   Големина на фајлот:
   44,1 KB
   Прегледи:
   353
 4. Nina24

  Nina24 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  337
  :)
   

  Прикачени фајлови:

  • 1 (6).jpg
   1 (6).jpg
   Големина на фајлот:
   31,6 KB
   Прегледи:
   352
  • 1 (7).jpg
   1 (7).jpg
   Големина на фајлот:
   124,2 KB
   Прегледи:
   352
  • 1 (8).jpg
   1 (8).jpg
   Големина на фајлот:
   31,9 KB
   Прегледи:
   352
  • 1 (9).jpg
   1 (9).jpg
   Големина на фајлот:
   46,3 KB
   Прегледи:
   352
  • 1 (11).jpg
   1 (11).jpg
   Големина на фајлот:
   64,6 KB
   Прегледи:
   352
 5. renata77

  renata77 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 декември 2009
  Пораки:
  1.410
  Допаѓања:
  3.663
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]http://cdni.condenast.co.uk/320x480/Shows/SS2010/Milan/R-T-W/Emporio_Armani/00140big_320x480.jpg[/img]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 6. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.781
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]-Алберта Ферети
  [​IMG]-Луи Вутон
   
 7. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.194
  Допаѓања:
  5.075
 8. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.781
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG] [​IMG]-Ристо Бимбилоски
  [​IMG]-алка
   
 9. cakii

  cakii Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  317
  Допаѓања:
  18
  Ги обожавам!
   

  Прикачени фајлови:

 10. cakii

  cakii Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  317
  Допаѓања:
  18
  :) :)
   

  Прикачени фајлови:

 11. PinkPanterka

  PinkPanterka Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  494
  Допаѓања:
  113
  ...
   

  Прикачени фајлови:

 12. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.781
  [​IMG]-обетки
  [​IMG]-цветно
  [​IMG]-фустанче
  [​IMG]-привезоци
   
 13. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  632
   

  Прикачени фајлови:

 14. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  632
   

  Прикачени фајлови:

 15. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.781
  [​IMG] [​IMG]-обавезно со колан
   
 16. butterflyyy

  butterflyyy Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2010
  Пораки:
  116
  Допаѓања:
  58
  Јас едноставно се заљубив во моделчињава на сликиве :)
   

  Прикачени фајлови:

  • D&G.jpg
   D&G.jpg
   Големина на фајлот:
   40,1 KB
   Прегледи:
   372
  • denim-235x300.jpg
   denim-235x300.jpg
   Големина на фајлот:
   12,6 KB
   Прегледи:
   372
 17. PinkPanterka

  PinkPanterka Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  494
  Допаѓања:
  113
  :inlove: :inlove: :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

 18. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.781
  ^ Лајк дем ;)
  [​IMG][​IMG][​IMG] [​IMG]-црно-Соња Рикел
  [​IMG]-Бурбери-во стилот на 70тите
   
 19. zverka

  zverka Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2010
  Пораки:
  274
  Допаѓања:
  29
  Мој избор за оваа сезона !Кежуал ,модерно и со стил. Вака Ќе се носам цело лето ;)
   

  Прикачени фајлови:

  • image1l.jpg
   image1l.jpg
   Големина на фајлот:
   7,7 KB
   Прегледи:
   294
  • image1xl.jpg
   image1xl.jpg
   Големина на фајлот:
   31 KB
   Прегледи:
   294
  • MANGO.jpg
   MANGO.jpg
   Големина на фајлот:
   7 KB
   Прегледи:
   294
  • M.jpg
   M.jpg
   Големина на фајлот:
   14,5 KB
   Прегледи:
   294
  • MANGO SHOES.jpg
   MANGO SHOES.jpg
   Големина на фајлот:
   15 KB
   Прегледи:
   294
 20. PinkPanterka

  PinkPanterka Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  494
  Допаѓања:
  113
  :inlove: :inlove: :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.